Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt hipochonderek?

Vannak itt hipochonderek?

Figyelt kérdés

Hogy birjatok elviselni a betegsegeteket?


En egyre rosszabbul viselem. 2 eve ment at mar tulzasba, mar kezd nagyon sok lenni.

Allandoan ujabb es ujabb betegseke jonnek elo, van hogy egymast valltjak.

A testi tunetek is megvannak hozza, es sosem tudom hogy most valoban a betegsegtol faj vmim, vagy mar megint a hipochondria. Renegeteg penzem, idom elment mar ezekre.

Neha ugy erzem, hogy nem birom tovabb.


Pszichologus foglalkozott anno a munkahelyemen velem, de nem ereztem nagy hasznat.

Kinek mi valt be?


Koszonom

30/F


2019. dec. 27. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy ez ellen csak te tudsz tenni. Te már egy jó helyzetben vagy,mivel felismered ,tudod hogy sokszor nem valósak az érzéseid. Szóval te már jó úton jársz,tudod hogy és be látod hogy igen te hipohonder vagy. Szóval ez már egy előre lépés,úgy gondolom ha kitartóan járnál meg a pszichológudhoz sokat tudnál még fejlődni. Csak akarnod kell! Rajtad múlik minden!
2019. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyu, javaslom olvasd el Dr. David R. Hawkins Elengedés c. könyvét és rendbejössz azt garantálom.
2019. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen 19/F de már nekem is nagyon elegem van belőle hol szívinfarktus hol rák már nagyon falbasz de nem tudom mit kéne ellene tenni...
2019. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Most ugy erzem, hogy nincs kiut belole...

2019. dec. 29. 18:47
 5/6 anonim válasza:
Nyugi én is....
2019. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. Enyhe hasi panaszokkal beszélem be magamnak jelenleg a crohnt már vagy 1 hónapja. Minden ismerősöm szerint a stressztől megy a hasam és semmi más bajom nincsen. Még az afták is kijöttek amit annak tudtam be szintén, de az is egyértelmű stressztünet pedig.. Elegem van magamból ezelőtt sokáig a szívbetegség ment nálam, meg a pajzsmirigy is volt már.
2020. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!