Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szorongásos tünetekkel...

Ha szorongásos tünetekkel pszichiáterhez fordulnék milyen gyógyszereket írna fel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű szorongásoldót, de ezt inkább tőle kellene megkérdezni.
2019. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen szorongásoldó gyógyszerek vannak? Ezek okozhatnak függőséget vagy hozzászokást?
2019. dec. 31. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Okozhatnak. Ne akarjál önhatalmúlag beszerezni! Pszichológussal kell kezdeni, ráérsz a gyógyszerrel akkor, ha ő is azt mondja.
2019. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ahol itt élek nincs pszichológus 100 km-es körzetben. Csak pszichiátriai szakrendelés, de oda egyelőre még nem szeretnék menni. Szeretnék találni valami természetes megoldást. De azért érdekelne, hogy egy orvos milyen szereket írna fel. Ha akarnám, sem tudnám beszerezni és nem is tenném, nem akarok még nagyobb károkat okozni magamnak.
2019. dec. 31. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyebek közt ezeket írhatják föl, de mire mész, ha olvasol egy listát? [link]

Hol laksz, hogy 100 km-en belül nincs pszichológus? Manapság már a vízcsapon is pszichológusok folynak, többezer van a pszichológuskereső oldalakon, és skype-on is lehet terápiát tartani.

2019. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én escitaloprámot kaptam(antidepresszáns) nekem bevált de én azért kezdtem el mert tényleg teljesen tönkretett a szorongás más megoldás már nem volt. Orvosom szerint nem okoz függőséget. Úgy tudom a Sertralint is gyakran írják szorongásra.
2019. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!