Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni?!...

Kis1995 kérdése:

Öngyilkos akarok lenni?! Többi lent

Figyelt kérdés

Elvesztettem a menyasszonyom és sajnos nem tudok másra gondolni.Egyre inkább magával ragad ez az érzés.Se enni se aludni nem tudok egy egyszerű dolgot se tudok véghez vinni.

Remegek zihálok zokogok éjjel nappal... Minden hol öt érzem látom és nem tudok mit tenni. Meg akarok halni és nincs az az érzés hogy csak 24 vagyok és még elöttem van az élet nagy része nem akarok nélküle levegöt venni se.



2020. jan. 5. 02:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy a reggel is meg akarnám élni.
2020. jan. 5. 02:14
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom de tudom hogy utoljára érezhetem az illatát a párnán és bárhol és nemtudom mit kéne tegyek
2020. jan. 5. 02:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem is megtortent. Volt egy menyasszonyom, egyszer annyira osszevesztunk, hogy vege lett. Rossz volt szakitani, visszaadni es kapni a gyuruket (sok ev utan meg mindig megvannak a gyuruk). De tuleltem. Igaz, sok evig nem tudtam uj kapcsolatot kialakitani, de legalabb nem tettem magamban kart. Ami segitett, hogy hiszek a sorsban (pontosabban abban, hogy minden uj esemeny szigoruan a korabbi esemenyekbol kovetkezik es ezert nem tortenhet maskepp, ezt karmanak is nevezik). Ezert elfogadtam, hogy ennek igy kellett lennie.
2020. jan. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%

Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok

116-123

Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékesről hívható, mindkettőről ingyenes.


Hívd fel őket! Kitudod beszélni a problémáidat és utána jobban érzed majd magad.

2020. jan. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá, szurkolok a sikeresért.
2020. jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot minden szempontból messziről kerüld! Rendvédelmi szakkal a szívemben beszélek. Ez természetes, ha valakit elvesztesz, nagyon nehéz elfelejteni, ennek idő kell. Fordulj pszichológushoz, de semmiképp ne a gyilkosságba menekülj!
2020. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, itt vannak ingyenes lelki segítők és pszichológusok is, nagyon kedvesek, teljesen ingyenes:

[link]


azonnal elérhető lelkisegélyhez:

[link] azonnali-lelkisegely-helyek

2020. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!