Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni mit...

Öngyilkos akarok lenni mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok .enyhe szocial fobiam van .van lar baratom de ok nem mondanam hogy tul jo baratok .a baratom elhagyott egy masik lanyert egy hobapja es kb minden nap latnom kell ot a suliban.most ev vegen megbuktam matekbol es foldrajzbol .a matekkal mar negy eve kuzdok .nembirom mar az eletemet most is sirva jottem haza mert egyszeruen alfaradtam .aludni sem birok es ha a jovomre gondolok nem latok semmit.faradt vagyok es marnem birom :(
2013. jún. 10. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Yo cinkbe vagy de úgy se fogod magad megölni.
2013. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Próbálj változtatni az életfelfogásodon, világnézeteden!

Koncentrálj a jó dolgokra, tartsd azokat szem előtt, lásd meg a szépet, légy hálás és örülj annak amid van. A rossz dolgokból vond le a tanulságot, és aztán ne foglalkozz velük. Élvezd az életed, amíg lehet. Keress hobbit magadnak, töltsd ki hasznos, kellemes dolgokkal a szabadidődet.

Egy idő után érezni fogod a változást, hozzáállás kérdése! Tapasztalatból mondom.

2013. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengetegszer probaltam..:( d nagyon remenytelennek tunik az eletem es en is
2013. jún. 10. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Minden ember életében vannak nehéz időszakok, hát, te most éppen egy ilyenben vagy benne. Nekem ez az idézet nagyon tetszik:


Az ember valahogy talál módot arra, hogy túlélje élete legborzalmasabb élményeit. Valahogy eltelnek a napok, egyik a másik után, és összetörve, elkeseredetten, de csak megyünk tovább. Telnek a napok, és mi csak sodródunk velük, néha megdöbbenve, hogy még mindig élünk.


17 éves vagy. Előtted van még annyi lehetőség és annyi, de annyi dolog, amit még át kell élned. Fiatal vagy és ezt ki kell használnod, nem máskor, hanem most.

A bukás dologhoz annyit tennék csak hozzá, hogy itt van rá a nyarad, vedd a fáradtságot és szedd össze magad. A matek nekem sem ment / megy, érdemes segítséget kérni, komolyan.


A barátod elhagyott. nagy dolog. Ki fogod heverni, ne foss.

A jövőddel kapcsolatban pedig, szerintem normális, hogy elképzelésed sincsen és kilátástalannak érzed, de ennek idővel meg kell változnia.

2013. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulásban próbálj segítséget kérni azoktól akikkel jóban vagy, ez rögtön egy közös programot is jelent, így közelebb kerülhetsz a barátaidhoz is. A pótvizsgák csak augusztus végén vannak, ha időben elkezdesz tanulni rájuk, akkor nem kell kapkodnod, fel tudsz készülni rendesen, és közben össze is tudod szedni magad:) A szünet alatt exeddel sem kell találkoznod, még lehet találsz is másik srácot. A jövődön egyenlőre felesleges agyalnod, koncentrálj most a rövidebb távú céljaidra. Hidd el rendbe fognak jönni a dolgaid, csak most túl sok minden jöhetett össze így tanév végére.
2013. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom :) <3 rengeteget segitettetek es az idezet is.
2013. jún. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!