Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább hogy csak...

Nem bírom tovább hogy csak egy senki vagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem egy senki vagyok, de ha így látod, akkor próbálj másokkal barátkozni!
2020. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
-vagyok
2020. jan. 9. 15:29
 3/13 anonim válasza:
59%
1-es, tudhattad volna hogy vagyokot akart írni, miért kell mindenbe belekötni? Kedves kérdező, hány éves vagy?
2020. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy senki vagyok, de élvezem. Komolyan. Nem taposnak el a rajongók, nem tipródnak újságírók az ajtóm előtt, senki nem akar megzsarolni, lefizetni, megölni, elrabolni, molesztálni. Tehát a gondolkodásod az rossz, nem az állapotod. Hoppá!
2020. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
3-as vagyok. Igen, sztem is jobb senkinek lenni mint híresnek :) Az a lényeg hogy boldog légy :) Keress magadnak egy párt, költözzetek olyan helyre amit szerettek és közel áll hozzátok, ha pedig még diák vagy, tanulj olyan szakmát, amiben egész életedben jól fogod érezni magad :)
2020. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, van ennek jó oldala is. Én se szeretnék naphosszat fotósok elől rohangászni, hisz milyen élet az?
2020. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Eddig akárhánnyal ismerkedtem sose jött össze semmi komoly.


1 éve jártam egy pasival pár hónapig, de az se jött össze. Most nem szeretnék részletekbe menni de csak kihasznált.Nem az volt hogy lefeküdtem vele és egyből otthagyott. A mostani barátnőjét nem veri át, hát persze csak engem tud mindenki semmibe venni. Akármit csinálok egy férfinek se leszek sose jó, mint a többség.

2020. jan. 9. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Ami most történik veled az csak átmeneti, 10 év múlva már a férjed oldalán fogsz röhögni ezen az egészen.
2020. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

A magabiztosságodon kellene dolgoznod. És attól még, hogy pár pasival nem jön össze, ki tudja, mit hoz a jövő? :) Na, de hogy ne csak a levegőbe beszéljek, itt az én sztorim.


Nekem rettenetesen viharos volt az első szerelmem. 16-17 voltam akkor, egy 22 évesbe szerettem bele, aki kb. a húgának tekintett. Ez is rohadtul fájt, de képes voltam megbirkózni ezzel, csak hogy mellette lehessek mint barát. Ő volt nekem a mindenem, az őrangyalom. Aztán faképnél hagyott. Úgy elköltözött, hogy nem is keresett, közösségi oldalakon se találtam (gondolom törölte vagy tiltott engem). Úgy gondoltam azért, mert én nem érdemlem meg őt, hogy én egy semmi vagyok, aki nem érdemel szeretet. Hosszú hónapokig pánikrohamaim voltak napi szinten. Remegtem, rám jött a sírógörcs, azt hittem, meghalok. Nagyon nehezen lábaltam ki belőle, ha anyukám nincs, lehet, hogy idővel öngyilkos lettem volna vagy gyógyszerfüggő.


Most 21 éves vagyok, és mégegy sikertelen, gyötrelmes kapcsolat után végre van egy vőlegényem, és boldog vagyok. Habár nem egyedül csináltam végig, mert anyukám, aztán a következő exem is mellettem állt, úgy érzem, hogy mégiscsak elértem valamit. De tényleg az abszolút nulláról álltam fel.

2020. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél emiatt öngyi. Az én életem annyit nem ér hogy mások öngyilkosok legyenek. Ugye nem leszel az?
2020. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!