Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentalis betegsegem lehet?

Milyen mentalis betegsegem lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ilyen problemakkal orvoshoz kellene fordulni de annyira szegyenlem, meg nevtelenul is leirni, nem hogy valakinek szemtol szembe elmondani.

Tehat a gyakori tunetek nalam

-Figyelem zavar, peldaul az egyszeru munkafolyamatokat is lassabban tanulom mint masok

-Folytonos megfelesi kenyszer, foleg ha valakirol tudom hogy lenez, annak akarok a legjobban bizonyitani, de alltalaban olyan ideges vagyok hogy hulyet csinalok magambol e helyett

-Mar fel eve Nemetorszagban elek es messze en tudom a legjobban a nyelvet, azok kozul akikkel dolgozom (a nyelvtanulas konnyen megy az atlaghoz kepest kb. olyan B2-es szintre sorolnam magam), de ha valaki megker hogy forditsak neki egy bizonyos szituacioban, akkor bepanikolok es elfelejtem mit mondott a nemetul beszelo illeto es igy olyan mintha nem ertenem, persze nem mindig van ez igy, csak ez aggasztoan gyakori.

-Mindig elkapkodok mindent, próbálok tul lenni a dolgokon de igy csak fel munkat vegzek

-Sokan kivulrol eszre veszik amikor ideges vagyok es szova is teszik neha, valoszinuleg a testbeszedem arulkodik errol (nem tartom a szemkontaktust, babralok a kezemmel stb.)

-Nem merek uj munkat vallalni, mert ide is nehezen illeszkedtem be.

Valoszinuleg eleg sok helyesirasi hibat ejtettem bocsanat erte!


2020. jan. 13. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, nem mentális betegség. Túl sokat törődsz másokkal és emiatt vagy ideges.
2020. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfeleljettem irni hogy anyam viszont kiiratott maganak gogyszert szorongas ellen (nagyon sokaig nem is tudtam errol), igy arra gondolok hogy orokolhettem tole, hiszen hasonloan viselkedek, csak en nyugodtabb vagyok.
2020. jan. 13. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg hozza teszem a dolgokhoz, hogy mondjuk ha csak 5 orat is alszok akkor is nehezen tudok elaludni.Es nem sokat gondolok arra hogy veget vessek az eletemnek, mert alkalmatlannak erzem magam barmire is.
2020. jan. 13. 21:22
 4/5 anonim válasza:

Csatlakozok az első válaszolóhoz. Önbizalom hiány.

Nagyon jó, hogy próbálsz belőle felállni és folyton szembemenni a sérelmekkel.

Gyerekkorban is volt ilyen?

2020. jan. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.Sot a tobbi gyerek latta hogy milyen konnyen fel lehet bosszantani es igy neha verekedesbe keveredtem.De mivel akkoriba keves penzunk volt igy sokat kellett eheznem es ugye semmifele karacsony, se szuletesnap, ajandekok nem voltak, ami alspvetoen nem a vilagvege, csak ha hallod hogy mas miket kap, akkor valahogy ugy erzed hogy te nem erdemled meg.Meg allsndoan piszkaltak azzal hogy milyen ruhaba jarok es a szegenyseg vegett sokkszor mosatlan ruhaba kelett jarnom napokig es eleg izzados is vagyok es hiaba furdok akkor is meglehet érezni mert spray/dezodort sem tudtak venni nekem.
2020. jan. 14. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!