Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsga előtti éjszakán nem...

Vizsga előtti éjszakán nem aludni?

Figyelt kérdés

Szóval holnap vizsgázok, viszont eléggé korán kell felkelnem, mivel be kell vonatoznom Debrecenbe, a vonathoz pedig be kell buszoznom a vasútállomásra, ami másik városban van. A busz 5:35-kor megy, szoval ha nagyon kenyelmesen akarok felkeszulni reggel, akkor olyan 3:40 korul fel kene ebrednem.


Ma nem csináltam semmi megerőltetőt, olvasgattam a holnapi vizsgára a diasort. Szerintetek kibírható? Egyszer már csináltam ilyet, ötösre vizsgáztam le egy tárgyamból.



2020. jan. 13. 21:19
 1/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Persze, hogy kibírható. De szerencsésebb lenne 6 órát aludni.
2020. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de stresszhelyzetekben (tömegközlekedés, vizsga) egy percet nem tudok aludni, mert amint becsukom a szemem, elkezd az agyam gondolkozni mindenféle felesleges filozófiai baromságon (gondolom az elmém védelmi mechanizmusa a stressz ellen). Hazafelé már könnyű dolgom lesz, mivel az egyik ismerősöm haza tud hozni autóval.
2020. jan. 13. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor csináltam ilyet, kibírni kibírtam, csak szar érzés volt.
2020. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ki lehet bírni. Én sosem alszom vizsga előtt, talán nem is emlékszem olyan esetre amikor aludtam volna (a forgalmi vizsgát leszámítva, mert ott muszáj volt). Sokkal jobb mint 2-3 órát aludni, mert akkor nagyon nehéz felkelni utána. Én általában bírom anélkül is, de ha nagyon nem, akkor a jegeskávé segít. Nekem egyáltalán nem rossz érzés és majdnem minden vizsgán átmentem így (amikor nem, az más miatt volt). Autóval járok, úgyhogy nekem nem kéne ennyire korán kelni miatta, de mivel mindig elég későn állok neki tanulni, így kelleni szokott az az éjszaka tanulásra :D Amikor hazajövök vizsga után, mindjárt elalszom és 10-12 órát alszom egyhuzamban.
2020. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egészségtelen, persze ha nincs más választás, muszáj kibírni.


Hogy ment a vizsga?

2020. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Négyes lett :D
2020. jan. 16. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :) Én ma vizsgáztam és nekem is négyes lett :D


4. vagyok.

2020. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratula :D
2020. jan. 16. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :)
2020. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor csatlakozom a frissen vizsgázottak táborához, akik négyest kaptak. :D (Én is csak másfél órára dőltem le éjszaka, hogy ne legyek annyira kimerülve szellemileg.)
2020. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!