Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészen pontosan mi történik...

Egészen pontosan mi történik egy pszichiátriai kivizsgáláson? Hogy zajlik a beszélgetés, ha egyáltalán beszélgetnek veled?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj beszélgetni, hiszen csak a tüneteidre hagyatkoznak abban, hogy mi bajod van.


Az én dokim el is magyarázta, miért. Van agyi elváltozás, az biztos, de az MRI nem mutatja ki, hogy pontosan mi a probléma - na meg személyiségzavarnál eltérnek egyének között a megélt traumák, amik ide vezettek.


Az a jó pszichiátriai kivizsgálás szerintem, ahol érzed, hogy foglalkoznak veled, és nagyjából mindent el tudsz mondani, ami nyomja a szíved.

2020. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém kb 30 perc volt. Jó velőseket kérdez a doki. Jól bele tud kérdezni. Szuperül csinálja. Én végig sírtam, de persze már kaptam erre gyógyszert és nem sírok :D

Tényleg érzed hogy foglalkoznak veled.

Ne hagyd ki. Szuper jó dolog.

2020. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok. Ő kérdez. Jó rövid mondatokkal. Te pedig elmesèlsz rá egy sztorit. Lehet nyugodtan mindent mondani. Minél több információ, annál több mindent megtud.
2020. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!