Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon könnyen elfelejtek...

Nagyon könnyen elfelejtek személyek neveit. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Stresszes környezetben dolgozom és talán emiatt van de engem nagyon zavar. Szorongásom van és néha komoly depresszióban vagyok. Gyógyszereket nem szedek. Pszichológushoz járok de még pszichiáterhez nem mentem. A pszichológus szerint természetes. Attól tartok, hogy nagyon komoly mentális problémám lehet a jövőben. Pszichiáter felírhat gyógyszert erre is ha elkezdem a depressziómat kezeltetni?

2020. jan. 18. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Semmi bajod. Én is így vagyok ezzel, azaz a nevek elfelejtésével. Véletlen láttam meg kérdésed, gondoltam irok... Regebben en is depresszios voltam meg panikbeteg kb 10 evig... 16-26 eves koromig. Erot vettem magamon, most mentősként én segitek masoknak. 30 F
2020. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi bajod,ez figyelem hiány.
2020. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!