Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » B vitamin komplex dupla adag...

B vitamin komplex dupla adag szorongás ellen?

Figyelt kérdés
B vitamin komplexet szedek szorongásra. Napi 1 szemtől eddig egész jól enyhültek a tünetek, sőt talán meg is szűntek, de tegnap este óta megint felerősödtek, pedig bevettem reggel az 1 szemet. Ha holnap kettőt vennék be lehet valami mellékhatása?
2020. jan. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, én napi 3-at szedek, de szorongásra csak annyit ér, mintha cukrot ennél.
2020. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Mióta szedem jóval enyhébb lett a szorongás, csak most volt egy kis magánéleti stressz, ami felerősíthette, de egyébként hatásos.
2020. jan. 14. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél be akkor reggel este 1-1-et, ha a tájékoztató megengedi. Én vérszegénység miatt szedem Bioextra ebből napi 4 a maximum.
2020. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magnéziummal próbálkoznék a helyedbe!
2020. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Placebo hatás bármit szedhető egy ideig

Atvered a szervezeted de a végén vissza térnek a gondok

2020. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem a B12 és a D vitamin segített a szorongásba. Mind a két vitamin hiánya hozhat elő ilyet tüneteket! Jobbulást :)
2020. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A B-vitamin nagyon hatásos szorongásra, illetve fordítva, a hiánya szorongásos tüneteket okoz. Ugyanígy gondolom én is, B és D vitamin is kell szorongás ellen. Egyáltalán nem placebó.
2020. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!