Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanaxrol lelehet szokni?...

A xanaxrol lelehet szokni? Mert en 3 mg al alszok, neha csak 1 mg.

Figyelt kérdés

Gyerekkorom.ota rossz alvó vagyok, mar gyerekkoromban is csak 2 orakat aludtam.mindennap.

Kimerult vok a farsdtsagtol nagyon.


2020. jan. 19. 23:15
 1/3 A kérdező kommentje:
34 eves no
2020. jan. 19. 23:15
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszerekről le lehet szokni. Bár a Xanax, az nem egy könnyű műfaj, ezért addiktológus segítsége nem ártana, vagy próbáld meg 2 hetente 0,25mg-al csökkenteni a mennyiséget. Az alvasguru.hu tud segíteni és számtalan ingyenes jó tanácsa is van alvásproblémákra.
2020. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Saját tapasztalatból mondom, igen le lehet! Napi 8 mg-ot szedtem mert nem akartam tudomást venni semmiről, ezt 2 évig csináltam aztán saját elhatározásból teljesen letettem , heti 0,25 mg-al csökkentve. Amikor már nagyon kevésnek éreztem akkor 2 hetente 0,25 mg-al csökkentettem , de azt el tudom neked mondani hogy egyszer el kell kezdened , a megvonási tünetek az idő telésével egyre súlyosabbak lesznek. Mondom az enyémeket: extrém szorongás, lehangoltság, zárkózottság, kéz remegés, fokozott étvágy (van akinél pont az ellenkezője, hát nekem még a fogyás se jött össze :) ) , szorító érzés a fejben, bizonytalan járás. Mindent bele! Mivel te az alvás miatt szeded délután felé ha van időd egy kiadós sportolás és alvás előtt 30 perc (nem facebookos) olvasást javaslok még mellé!
2020. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!