Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mizofoniam van es az orvos...

Mizofoniam van es az orvos kirohogott?

Figyelt kérdés
Valószínű nem találkozott még ezzel a betegseggel a pszichiater mert uj. Elmentem, mert mar elviselhetetlen a hangok iránti gyuloletem es duhrohamjaim. Mar ott tartok hogy a sajat csaldtagjaim csamcsogasa, nyamnyogasa is idegesít a tv hangja is es kezdek teljesen elszigetelodni. Elmentem hát orvoshoz, erre neki annyi volt a szava hogy gyógyszert erre nem ir fel es ne gondoljak arra a hangra ami idegesit. Most ezzel mit kezdjek???? 29N
2020. jan. 20. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
És mi mit kezdjünk ezzel a kérdéssel? Mit vársz mit tegyünk?
2020. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj másik dokihoz.


Jó bunkó volt a pszichiátered, de szerencsére nem csak ő létezik a világon.

2020. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miert? Más kérdéseknel mit tudsz tenni? Miert írnak ide kérdéseket szerinted az emberek? Inkább ne írtál volna semmit.
2020. jan. 20. 10:54
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Tudod mások olyasmit kérdeznek, hogy például, hogy kell összekötni a TV-t a számítógéppel, vagy hogyan tudom pirosra festeni a húsvéti tojást. Ezekre lehet válaszolni. A tiéd nem kérdés hanem siránkozás.
2020. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a mentális egészség című rovatban a Tv osszekotteteserol kerdezne bárki is. Ha Téged ez zavar, akkor javaslom hogy más témákat nezegess itt vagy hagyd el ezt az oldalt a jelentéktelen valaszaiddal együtt.
2020. jan. 20. 11:42
 6/17 anonim ***** válasza:
8%

Megértem, hogy pszihológusra van szükséged ha ilyen egyszerű analógiák megértése is gondot okoz. Elmagyarázom: vannak dolgok amikre lehet válaszolni (<<< ezekre való ez az oldal), és vannak olyanok mint te akik idejönnek nyígni anélkül, hogy konkrét, megválaszolható kérdéseket tennének fel.


Kérjük hagyd el az oldalt.


(a pszihiátered még nem találkozott ezzel a betegséggel mert új. Aha... olyan különleges hópihe vagy, hogy neked aztán ilyen fantasztikusan egyedi, ÚJ betegséged van)

2020. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő Sclerosis multiplexnek vannak ilyen tünetei. Amikor a myelin hüvely megsérül,akkor csupasz az idegszál és nagyon érzékeny az idegrendszer. Én neurológust javasolnék mint pszichiátert.
2020. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon unalmas és keserves életed lehet, hogy olyan kérdésekhez érzel késztetés hogy hozzaszolj főleg mennyisegileg (mert sajnos minőségileg nem tudsz) , ami ilyen szinten felidegesit. Javaslom továbbra az oldal elhagyását, illetve a mentális egészségügyi problémákkal való foglalkozás keruleset. És hogy eme kérdések ne hozzanak ki a sodrodbol (mert itt gyakorin van pár) javaslok én is egy pszichiatert!
2020. jan. 20. 14:00
 9/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ez te vagy?


Akkor nem derült ki hány éves vagy. Ha felnőtt és a szüleid nincsenek erre tekintettel akkor én a költözést javaslom.

Ha saját cdaládod van akkor sajnos nem tudok mit mondani csak füldugót alváskor.

2020. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Huh kisertetiesen hasonlít, de nem én vagyok. De jó tudni, hogy másnak is van ez.
2020. jan. 20. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!