Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan bentlakásos pszichiá...

Van olyan bentlakásos pszichiátriai kezelés az országban, amit igénybe lehet venni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és évek óta depressziós vagyok és szorongással is küzdök. A helyzet egyre rosszabb, pszichológusnál már jártam, de nem sokat segített. Ezek a betegségek rettentően rontják az életminőségemet, és tényleg úgy érzem, nem sokáig bírom tovább. Az iskolai teljesítményemen is jelentősen meglátszik ez, sajnos a szorongás miatt magántanulói jogviszonyban állok most az iskolámmal, és persze a motiválatlanság miatt a jegyeim sem túl fényesek.

2020. jan. 20. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
pld. Tündérhegy
2020. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van. Vadaskert, Tündérhegy, Ali utca. Én az Ali utcában voltam anno 17 évesen (3 éve). Nem volt túl jó de segített. Muszáj volt. Adtak lehetőséget további kezelésre is, én ajánlom. Mindenképp kérj segítséget, pszichiátertől. Lehet, hogy gyógyszerre is van szükséged pszichoterápia mellett.
2020. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!