Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek milyen tapasztalataitok...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak TB-re elérhető pszichoterápiával?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik ingyenesen, TB alapon elérhető pszichológushoz, pszichiáterhez járnak. A pszichológusomhoz nem tudok tovább járni, mert olyan helyzetbe kerültem, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy havi 20-40000 Ft-ot kiadjak rá. Szeretnék elmenni a kerületi mentálhigiénés központba, de sok rosszat hallottam olyanoktól, akik hasonlóan döntöttek: pl. csak végighallgatja a terapeuta, de nem szól egy szót se, ezért egy kicsit tartok tőle.

2020. jan. 21. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim. Nagyon gyengén muzsikálnak. A pszichiáter meg a gyógyszert nyomja.
2020. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem segített, meg is kedveltem a dokit, viszont túl sokszor lemondott.
2020. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Hatvan környékén tudtok ajánlani?
2020. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

pszichiáterrel nekem sincs jó tapasztalatom, tb-s pszichológusnál még nem voltam

viszont ha budapesti vagy, akkor érdemes lenne próbálkozni a semmelweisen, a thalassa házban, a tündérhegyen, a napkörnél vagy a vikoténél (ezek ingyenesek, kivéve a vikotét, de az is elég jutányos)

ja és ezek nagyrészt bennfekvősek, a semmelweisről tudok nyilatkozni, ami szerintem egészen jó

2020. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: Tündérhegyen voltam. Úgy érzem, nekem nem segített.
2020. jan. 21. 10:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Nap-Körben pedig régebben voltam felvételi beszélgetésen. Nem volt ingyenes, ha jól emlékszem, 7000 Ft-ot fizettem. Azt ígérték, hogy majd értesítenek, ha lesz üresedés. Azóta is értesítenek...
2020. jan. 21. 10:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem az előttem szólók negatív véleményét. De ha nincs pénzed sajnos választásod sem.
2020. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
esetleg még a nyírő gyula kórház? bár azt nem tudom, hogy fogadnak-e bárkit beutalóval, vagy csak a területileg odatartozókat
2020. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
a Nap-Kör nem ingyenes. azt tudja valaki, hogy ott kérnek-e TB kártyát?
2020. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amúgy, ha budapesti vagy/megoldható a feljárás, akkor a Nyírő!
2020. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!