Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderline személyiségzavar...

A borderline személyiségzavar tényleg nem kezelhető gyógyszeresen csak pszichoterápiával?

Figyelt kérdés
Nekem a pszichoterápiát erőltetik évek óta, gyógyszert pedig nem akarnak adni. Állítólag erre nincs gyógyszer. A pszichoterápiát én pedig be akarom fejezni. Évek alatt nem hozott eredményt. Több pszichológussal sem. Igazából már a motivációm sincs meg hozzá. Gyógyszert szeretnék..
2019. dec. 24. 02:57
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:

Nem vagyok borderlineos, csak éltem 2 hónapig borderessel.

Gyógyszer: [link]

Pszichoterápia: Megtettél mindent, hogy hasson a terápia? Én pl. nem végeztem el sokáig az otthon gondolkodós részt, emiatt nem haladtam. Kb. az első 2 év alatt csak beszéltem, beszéltem. Utána 2 év alatt megtanultam odafigyelni a terapeutámra. És még mindig azt mondja, hogy öntudatlanul, de szabotálom néha a terápiát.

2019. dec. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!