Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik lehetnek az okai, hogy...

Mik lehetnek az okai, hogy gyermekként extrovertált voltam, most viszont 21 éves létemre abszolút introvertál?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozom rajta nagyon, hogy hogyan lettem egy minden ember társaságát kereső nagyszájú túlbuzgó gyerekből, a kevesbe közelállók társaságában visszahúzódóbb, inkább csendben lévő és mosolygó fiatal férfi. Egyszerűen csal kíváncsi vagyok a lehetséges okokra.

2020. jan. 22. 03:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy az NDK-s elvtársak hol követtek el hibát nem tudni ilyen információkból. Esetleg ha egy pszichológusnak bővebben elmondanád.
2020. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés nálam is hasonló a helyzet. Én se tudom az okát. 21.
2020. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kiket értesz ndk-s elvtársak alatt?
2020. jan. 22. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Rájöttél, hogy talán mégis gyerekes és szánalmas, minden hétvégén részegen fetrengeni, cigivel a kézben, hasonszőrű elemekkel a 100 dB-es zenére.
2020. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, te lehet ezt csináltad 6-12 évesen, de én nem. Ha pedig a szövegértéssel volt gondod akkor segítek: gyermekkort írtam nem kamaszkort

btw nagyon-nagyon általánosítasz

2020. jan. 23. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Same
2020. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Régen imádtam a tömeget folyton mehetnékem volt és a társasag középpontja voltam még kamaszkoromban ism Most meg kb remete életmódot folytatok. Az ember változik és sok hatás éri az évek alatt. Sokk hatás :)

4. Én nem jöttem rá, hogy gyerekes lenne részegen fetrengeni. Csodás éveket töltöttem el így csodás emberekkel. Nem bántam meg 1 percét sem. De belefáradtam, nem esik jól az alkohol. Nem tudom miért. Talán ez olyan mint a legózás. Az is klassz volt 6 évesen 16 évesen meg már nem között le.

2020. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Phoney ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egyikből a másik leszel, csak olyan van, hogy felveszed az ellentétes viselkedést, de az alapirányultságod ettől nem változik meg. Ennek sokféle oka lehet; ennyiből az sem derül ki biztosan, hogy valójában introvertált vagy extravertált vagy, bár valószínű, hogy az utóbbi.

(Pl. lehet, hogy valamely ponton nem jött be az élet az extravertált gyereknek, ezért megharagudott saját magára, de az is lehet, hogy már a nagyszájú gyerek is csak egy kompenzáció volt arra, hogy páréves introvertáltként nem találtál elfogadást.)

2020. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 nem gondolom magam egyáltalán extrovertáltnak. Baromira nehez oldódok fel új társaságban, alkohol nélkül meg talán egyáltalán nem.
2020. aug. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!