Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelenleg Frontint szedek, de...

Jelenleg Frontint szedek, de nagyon álmosít. Van helyette valami gyógynövényes valami amivel megpróbálkozhatnék?

Figyelt kérdés

Frontint szedek, 1-et reggel, 1-et napközben és 2-őt estére, 0,25 mg-os. A dokim duciltiát írt ki korábban de azt abba hagytam, mert zavart, hogy minden tökmindegy lett. Nem örültem semminek, nem volt kedvem semmihez, közönyössé váltam.

Viszont nagyon szorongok, ezért szedem jelenleg a frontint, mert a tünetek néha nagyon nehezen viselhetők (szédülök, szorít a mellkasom, reszketnek a végtagjaim, és úgy érzem meg sem tudok mozdulni). Viszont nagyon álmosít a frontin.

Tudom az állapotom mi okozza, jelenleg átmeneti és márciusra meg fog, meg kell oldódnia. De addig mivel próbálkozhatnék, hogy a tüneteket enyhítsem?


2020. jan. 24. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, TB alapon jártam a pszichiátriára, de totális zsákutca volt, így már nem voltam egy ideje, ősszel utoljára.
2020. jan. 24. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Citromfű tea,Orbáncfű tea, Sedatif PC,Neonax,Vargapeptide
2020. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Wörishofener Nervenpflege
2020. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamo77db ***** válasza:
Az orvosoddal kell ezt megbeszélni! Lehet, hogy csökkenti a Frontin adagolását vagy más gyógyszert állít be neked. Nem látom értelmét, hogy összeírkáljak itt mindent. Nem vagyok orvos.
2020. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felezd le az összes adagot.
2020. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az orvosom növelné a frontint, amit legutóbb kiírt eleve dupla, 0,5 mg, adag.

Orvost váltani nincs lehetőség TB alapon 2 doki rendel a városban, má mindkettőnél voltam. Ezért írtam, hogy zsákutca, csak kísérleteznek rajtam a gyógyszereikkel. Még 1,5 hónapig tart ez az élethelyzet, max 2, addig csak van ami segít.

2020. jan. 24. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A Frontin benzodiazepin, ami nagyon dúrva hozzászokást eredményez. Egy igazi balfácán ez a botcsinálta orvos. Van más típusú szorongásoldó is amiről sokkal könnyebb lejönni mint a Frontinról.
2020. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ami eszembe jut alternatíva abból van ami szintén álmosíthat, pl Valeriana (macskagyökért) kipróbálhatod. Citromfű tea, az nem álmosít, de nyilván közel sem azonosan intenzív mint pl a frontin.


Egyébként többet érne szerintem helyettesítőnek ezeknél a rendszeres, 45-60 perc sport a kedvenc zenéid kombinációjával.. ÉS nem hogy nem álmosít, de energiád is több lenne. Vagy max a sport mellé valami gyógynövényes cucc estére.

2020. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!