Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin 0,25 mennyire álmosít?...

Frontin 0,25 mennyire álmosít? Sürgős!

Figyelt kérdés
Most lesz a diplomaosztóm és korábban azom a helyen voltam már rosszul. Tegnap diagnosztizáltak enyhe depresszióval és pánikbetegséggel, de eddig csak valeriana relaxot vettem be. Most stresszelek a diplomaosztó miatt, annyira hogy 3-4 órát aludtam csak az éjjel. A kérdésem az lenne hogy ha egy frontint beveszek attól nem leszek álmos? (Sose szedtem) van itthon Elenium is vagy mi. Mit javasoltok? Erős émelygéssel jár a pánikom, próbáltam ezt a légzéses módszert de nem használt. Előre félek hogy újra hányni fogok... nem csinálok rendszert a szedésből mert tudom rá lehet szokni. Csak ezt a mai alkalmat érintené.

2017. júl. 8. 06:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugye az a baj így is totál kimerült vagyok mert nem tudtam visszaaludni sehogysem este. Fél 11től hajnali 1ig aludtam. Rettenetesen kikészültem.
2017. júl. 8. 06:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél frontint vegyél be. Attól nem lesz baj. Én se szedtem ezt, de műtét előtt kaptam és kb olyan volt mintha a leszarom tablettát vettem volna be.
2017. júl. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már szedtem Frontint, álmosít az, csak ne szedd folyamatosan, mert rászoksz.


Mondjuk az nem baj ha heti 1-2 t beveszel.

Én is beveszek néha, mert nekem alvászavaraim vannak, de nekem nincs pánikbetegségem, szorongásom.

2017. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz egy kávéval vagy energiaitallal.

A Frontintól csak még álmosabb, kótyagosabb leszel. Szerintem. Egy nap nem alvástól még nem leszel rosszul, én második este szoktam rosszul neki.

2017. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első alkalommal szerintem érezhetően álmosít - engem legalábbis álmosított, nem tudom a te szervezeted hogy reagálna.

Aztán utána már nem számottevő, csak ugye eddig még ilyennel nem találkozott a szervezeted.

2017. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És elég lesz belőle a fél is így elsőre, sőt, nekem nagyon stresszelős állásinterjú előtt is elég volt.
2017. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn is műtèt előtti estèm, ès az aznapi reggelen kaptam Frontint. Annyit mindenesetre elèrtek vele, hogy egyhuzamban átaludtam 36 órát. Úgy keltettek fel, hogy hahó, indulunk a műtőbe. (: Igaz, èn 0,5-öt kaptam.
2017. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :) Átvészeltem szerencsére.
2017. júl. 9. 07:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért mentél el rá, ha neked csak teher volt?
2017. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Korábban az évnyitón volt ott egy negatív tapasztalatom és valamiért ezt vetítettem ki erre is, azt gondoltam, hogy ha meg is visel szembe kell nézzek vele. Tudatosítanom kell magamban, hogy nem történik semmi rossz és a családom is rettenetesen várta. Többször is megfordult a fejemben, hogy le kéne mondani. De nem akartam úgy visszaemlékezni, a stressz ellenére sem, erre a napra, hogy nem a többiekkel vettem át a diplomám mert féltem. :) A pszichológusommal még csak most kezdtünk el a stressz kezeléséről beszélni, de szerencsére a családom és a barátok támogatásával átvészeltem és utána a délután már nagyon nagyon jól telt.
2017. júl. 10. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!