Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiapridal 100 mg és Lamolep...

Tiapridal 100 mg és Lamolep 25 mg mennyire álmosít/gyengít?

Figyelt kérdés

Bipoláris affektív zavarra és szorongásra írta fel a pszichiáterem ezt a két gyógyszert. Tiapridal reggel fél szem és délben fél szem, hogy a hangulatomat szinten tartsa. Ma vettem be az első felet, aludtam az éjjel, de most álmosnak érzem magam. A tiapridalt azért is kaptam, mert frontin függő voltam és azt mondta a doki hogy ez segít letenni.

A lamolepet estére kaptam, egy szemet,alvászavarra, abból még nem vettem be.

Nagyon ki fognak ezek ütni? Ideiglenes megoldás ez most, még mennem kell ideggondozóba is, azt mondta a pszichiáter hogy alakítanak még a gyógyszeradagon is meg megállapítjuk a tovvábbiakat a kezelés tekintetében.

Este edzésem lenne, de nem tudom mennyire leszek kiütve, ezért kérdeztem.

Aki szedte már ezeket, mik a tapasztalatok?



2018. aug. 2. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. 1-2 hét alatt beáll a hatása. Addig teljesen normális az álmosság és a fáradtság. Igyál sok folyadékot, edzésen ne erőltesd meg magad.
2018. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem a Lamolep nem álmosít egyáltalán, a másikat még nem szedtem.
2018. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!