Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alkohol vagy a marihuana...

Az alkohol vagy a marihuana egészségesebb hosszútávon?

Figyelt kérdés

Vagy inkább úgy kérdezem melyik kevésbe káros?


Mondjuk napi 1 üveg sör/bor vagy napi 1 gramm marihuana.


Ne olyat írjunk ami 1 millóból 1x előfordulhat, általánosságban kérdezem.



2020. jan. 25. 03:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1#, A Mari húnaljáról milyen tapasztalataid vannak?
2020. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Azért 1g marihuánát ne 1 üveg sörrel hasonlítsuk össze mert 1g-ot 1 hétig szívok én special. Alkalmanként inkább az alkohol károsabb, fizikai függőséget okoz, alapvetően sokkal több probléma van az alkohollal, de fűvel is problémák lehetnek hosszú távon. Ne csináld egyiket se. Ha pedig muszáj hétvégente jó társaságba egy joint belefér nem lesz bajod soha.
2020. jan. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
A zöld emberek sztem normálisabbak...✌🏼
2020. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Azért 1 üveg sör nem 1 gramm fűnek felel meg ezen a képzeletbeli mércén :D Nyilván egyik sem egészséges, főleg nem hosszútávon, rendszeresen. Én azt mondanám, hogy a fű kevésbé káros, főleg ha minél tisztábban szívod. Persze csakis akkor ha helyesen van használva, és tudod, hogy mikor van itt az ideje meg a helye.
2021. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!