Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vizsgálatok vannak,...

Milyen vizsgálatok vannak, amikből kiderülne, hogy valójában mi is okozza a pszichózisom?

Figyelt kérdés

Szóval gondolok itt olyanokra, hogy pl ételallergia vagy sima allergia vizsgálat, vagy ami azt mutatja ki hogy a szerveim jól működnek-e?


Nem pszichológusta vagy pszichiáterre gondoltam, hanem olyan vizsgálatokra amelyek TESTI ELVÁLTOZÁSokat mutatnak ki!

Köszönöm!



2020. jan. 25. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod hogy vannak testi elváltozásaid?
2020. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nemrég volt egy cikk, hogy a B12 hiány okozhat pszichózist.
2020. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Tisztában vagy a pszichózis szó jelentésével?
2020. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok


Annyira elegem volt a sok kórházasdiból és antipszichotikumok szedéséből, hogy be akartam perelni az orvosokat. Kerestem egy jogászt és elmesélt nekem egy esetet, hogy egy anyukának a kislányát el akarta venni tőle a gyámhatóság, mert az anya nem engete meg a gyermekének, hogy beszedje az antipszichót. Erre elvitte egy ételallergia kivizsgálásra, ahol kiderült hogy a kislánynak súlyos gluténallergiája (és bélbolyhai is!) voltak, és ez okozta a pszichózisát. A következmény az lett, hogy nem csak hogy nem vették el a nőcitől a lányát, hanem még kártérítést ($$$) is kapott az orvosoktól...


Én most nem pereskedni akarok, csak leírtam egy esetet, hogy igenis állhat a háttérben mondjuk szervi alulműködés is, ami okozhat pszichotikus tüneteket

2020. jan. 25. 22:31
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Na, menjél szépen aludni.

"Igen, tisztában vagyok"

Dehogy vagy tisztában!

[link]

"(és bélbolyhai is!) voltak"

Mindenkinek vannak. Ez része az emésztő rendszernek.

2020. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem lennének bélbolyhai, akkor elég nagy bajban lenne. A bélbolyhok a belek egy részének megnevezése. Olyan alap, hogy vannak, mint a kezeden ujjak vagy a nyakadon a fejed. Szóval fogalmad sincs miről beszélsz, de remélem találsz megoldást a problémádra.
2020. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Remélem azért majd ír valaki valami hasznosat is!

Olyat, ami a kérdésemre irányul, mert sajnos olyan választ még nem kaptam!

2020. jan. 26. 00:11
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Én olvastam olyat, hogy a pajzsmirigy működési zavara okozhat pszichés problémákat, erős hangulatingadozást

Egy sima vérvétellel le lehet ellenőrízni van-e ilyen problémád

2020. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Hasznos alatt azt érted nyilván amit hallani akarsz. De ettől még nem lesznek szervi okok nálad. A sztori amit meséltél meg marhaság.
2020. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem volt hasznos. Felháborodtál, mert rosszul írtam (tönkre voltak menve a bélbolyhai) és most neked áll feljebb. Inkább ne is írj ide semmit, ha csak veszekedni jöttél, ezek mind téged minősítenek sajnos!

Honnan tudod, hogy nincsenek nekem szervi elváltozásaim? Mi vagy te? Röntgen? Ezt nem tudod így megmondani, mert nincsen rálátásod!

A történet amit elmeséltem pedig nem “egy marhaság”, hanem egy igaz történet, megtörtént, utána jártam és ez tényleg így volt. Ezért is merült fel bennem, hogyha az ételallergia okozhat pszichózist, akkor esetleg más elváltozások is produkálhatnak-e ilyen tüneteket.

De tudom, sajnos ez hozzád nem jutott el, mert nem tudott eljutni, mert csak azzal vagy elfoglalva, hogy másokba beleköss és kiokíts engem!

2020. jan. 26. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!