Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kíván meg ilyenkor az...

Mit kíván meg ilyenkor az alapvető udvariasság? Küldjek a pszichológusomnak egy e-mailt, hogy nagyra értékeltem a munkáját, de nem bírom tovább, öngyilkos leszek, hogy más ember, akin még segíteni lehet, megkapja a legközelebbi időpontomat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez színpadinak hat. De az a nő törődött velem, és az olyan bunkónak tűnik vele szemben, hogy csak úgy kiszállok, és majd rájön erre, amikor nem megy el a terápiára senki. Meg ott van az is, hogy az-az alkalom egy másik páciensét lehet, hogy megmenthetné.

2020. jan. 26. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez a szám engem általában megnyugtat. Hallgasd meg te is, esetleg segít..


[link]

2020. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy semmi közöm hozzád, hogy nem ismerlek, és biztosan nehéz helyzetben vagy, de...

Kérlek, ne tedd meg.


Az ember eredendően ilyen. Mindenkinek vannak nehéz időszakai, ahogy előfordul az is, hogy minden ok nélkül kicsattanóan boldogok vagyunk. Egyszerűen csak... hidd el, hogy minden egyes ember fontos és számít ebben a világban, és rád is csodálatos dolgok várnak.

Úristen, nem tudom, miért könyörgök így egy ismeretlen embernek... Elég szánalmasnak tűnhet a dolog. Meg nyálasnak is. Sajnálom.


Nem tudom ki vagy, de azt igen, hogy mindig segít az, ha van valaki, aki meghallgat. Én szívesen beszélgetnék veled, ha írnál nekem...

2020. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan problémákkal küzdök, amik legyőzhetetlennek tűnnek. Annyiszor gondokok rá hogy jobb lenne nem létezni. De az öngyilkosság önzőség. Aki öngyilkos az csak magára gondolt, nem törődött vele hogy mekkora fájdalmat fog okozni a közeli hozzátartozóinak. Legalább abba gondolj bele, hogy az ő életüket tennéd tönkre, és miért? Hogy te ahelyett, hogy a lehetetlent is megpróbálva küzdenél egy jobb életért, inkább megfutamodsz. Annyit szenvedek nap mint nap, de mégse adom fel. Tudom hogy ha kitartóan keresem a megoldásokat, egyszer rájuk fogok lelni, akármilyen lehetetlennek tűnik ez most. Nem tudhatod, mi vár rád ezután. Lehet, hogy valami olyan dolog fog történni veled, amire nem számítasz, és megváltoztat mindent pozitív irányba. Nem tudhatod! Lehet hogy egy boldog életet dobsz el, azért mert pillanatnyilag nem az. Soha nem szabad feladni...
2020. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Na sikerült végre valamit betelejesíteni az életben?
2020. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2022. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!