Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnek vegre tovabblepni...

Szeretnek vegre tovabblepni de nem megy. Segiteni szeretnek magamon, mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Eltelt egy ev miota lecsereltek engem, es a mai napig nem tudok tovabblepni. Sajnos megbeszelni a dolgokat mar nincs lehetoseg, viszont en meg szenvedek. Szerelmes voltam, de nem voltunk egyutt, vegul lecsereltek engem egy masik lanyra, vegigneztem mert mindent kiposztoltak magukrol

Belem egtek a kepek es nem kellett volna megneznem, jobb lett volna a boldogtalan tudat

Hullamzo a lelki allapotom: sokszor jol vagyok, de maganyos oraimban ujra elojonnek a regi erzesek

Almaimban szinte minden este szerepelnek

Probaltam lefoglalni magam, mast keresni de nem sikerult

Szeretnem magamon segiteni, elosegiteni hogy konnyebben lepjek tovabb mert lehet az ennel sokkal rosszabb es keserubb dogokat ennel is nehezebben tudom majd tudni kezelni

Egyutt se voltunk, maximum a boldog erzet hianyzik, es az faj, hogy nem voltan eleg jo es tovabbleptek rajtam ami hatalmas serelmet okozott


Esetleg konyv vagy mit tudtok ajanlani?



2020. jan. 31. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de lenyegtelen. Elso igazi erzelem, amit azt hiszek tudok kezelni, de egyebkent elnyomom oket
2020. jan. 31. 18:17
 3/3 anonim válasza:
Szia. Ez igazából természetes. Velem is volt hasonló,majd megismertem a férjemet. Nem azt mondom,hogy kutasd az igazit de beszélgess másokkal, hidd el jót tesz. Én is így tettem. Nem gondoltam volna hogy valaha szerelmes lehetek csak beszélgetni akartam a ..már(azóta) férjemmel. Azt hittem hogy selejt vagyok mert simán lecseréltek másra. Bizony sok év után.. de SOHA NEM SZABAD lent maradni annyit bizony nem ér.Még neki is sírtam. És ő bebizonyította, hogy senki nem selejt csak rossz ember volt mellettem.
2020. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!