Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az kényszerbetegségnek számít,...

Az kényszerbetegségnek számít, hogy állandóan vizsgálgatom a gyerekemet és a kutyámat?

Figyelt kérdés
A kutyámon pl megláttam ma egy szőrtüszőgyulladást és hiába fogadtam meg, hogy nem vizsgálgatom újra és nem keresek rá a neten és mégis rosszul lettem és nem bírtam ki. Sajnos minden apróságra már daganatot meg rossz dolgot képzelek. 4 éve van ez nálam kialakult emiatt skizotíp rendellenesség és pánikbetegség is.
2020. febr. 1. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy, mi a neve? Ennyiből fogjuk diagnosztizálni úgy, hogy nem is vagyunk orvosok? Mért nem mentél már évekkel ezelőtt pszichiáterhez?! Így nem lehet élni! És nem is kell!
2020. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem leírni, hogy járok pszichiáterhez illetve pszichológushoz. Ksptam is gyógyszert Lamolepet illetve Kventiaxot szedek. Látom, neki ott a szőrszálat tudom, hogy szőrtüsző de mégis bebeszélem a legrosszabbat. Kivagyok már sokszor nagyon.
2020. febr. 1. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kényszerbetegség, hanem hipochondria, amit már másokra is kivetítesz.

Ez már sokkal súlyosabb verzió, mindenképpen keress fel egy pszichiátert!

2020. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor válts orvost, mert itt már nagy a baj.
2020. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Múltkor beképzeltem, hogy rosszul fut a kutyám és elvittem egy nap kétszer az orvoshoz. Átlagban havonta kétszer viszem és olyankor dulladok , remegek, rosszul vagyok
2020. febr. 1. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik fel neked, hogy nem hat a gyógyszered? Akkor mink szeded, ha ugyanúgy fennállnak a tüneteid? Szeded egyáltalán rendesen? És ha igen, mondod a tüneteidet az orvosnak? Nem lát a fejedbe, ő csak azt tudja kezelni, amit te közölsz vele!
2020. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy még mindig megvannak ezek a tüneteim és szeretnék gyógyszert váltnani de mindig azt mondja, hogy ezek pedig nagyon jók. Szóval nem kell cinikusnak lenni.
2020. febr. 2. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másnak jó a gyógyszer, de neked nem. Így értelmetlen szedni. Ha az orvos nem ad másikat, akkor másik orvost kéne keresni, mert rongálod a vesédet meg a májadat anélkül, hogy bármi haszna lenne. Megfelelő gyógyszerezés mellett nincsenek kellemetlen betegségtünetek. Én nem cinikus vagyok, hanem a te helyzeted javításához adok gondolatokat.
2020. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lamolep epilepsziagyógyszer, neked az nincs. A másik hatása a bipoláris depresszióra van, a fentiekből az se látszik. A kventiax pedig skizofréniára, ami szintén nincs neked, és csak mellékesen depresszióra. Téged rosszul gyógyszereznek! Szorongásoldót kellene kapnod!
2020. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2020. febr. 2. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!