Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzéseket vàlt ki egy...

Milyen érzéseket vàlt ki egy szociàlisan szorongò, emberek elõtt mindig zavarban lévõ ember?

Figyelt kérdés

Erõs szorongàsom van bàrmikor és bàrhol talàlkozom emberekkel és minden ok nélkül zavarban vagyok.

Jellemzõ,hogy olyan helyre nem megyek újra vissza ahol zavarban lévõségem miatt hatàrozatlanul viselkedtem mint ahogy ez nagyon sûrûn van.


Rendkivül hatàrozatlan vagyok mindig,nagyon vigyàzok hogy ne bàntsak meg senkit,szinte olyan mint: bocs hogy élek.


Ismertek megoldàsi lehetõségeket?

Milyen személyiségi megnyilvànulàs ez nàlam?


Szociàlis szorongàssal,generalizàlt szorongàssal,pànik zavarral,bipolàris zavarral és kevert személyiség zavarral vagyok diagnosztizàlva.


Az a helyzet,hogy nincs a közelemben pszichoterapeuta.


2020. febr. 2. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell a komfortzónádból való kilépést. Zóna területét bizonyos idő elteltével növeld. Először kezd a kicsikkel, hogy önbizalmad növekedjen.


Az instagramot és a Facebookról töröld le magad.


Természetesen a legjobb megoldás a dokihoz járás. Én nem voltam diagnosztikálva ilyennel, de volt ilyen korszakom és a fent említett módszer segített leküzdeni a gátlásaimat. Én is utalok emberek közé menni, de el kell fogadni hogy lét szükséglet és vagy változtatok ezen vagy beleörűlök.


Jobbulást kívánok és sok sikert!

2020. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!