Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kap valaki Zypadhera injekciót?

Kap valaki Zypadhera injekciót?

Figyelt kérdés
Milyen hatása van nàlatok? Mekkora dózisban és milyen betegségre kapjátok?

2020. febr. 3. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ezek csak drogok,hogy tovább kísérletezzenek a célszemélyeken. Nem gyógyszer. Nem mintha bármelyik "skizofrén" meggyógyult volna tőle. Kísérletezés. Nem gyógyítás. Egyébként nem sok különbség van a két állapot között. Mi értelme szedni? Valójában értelmes emberekről van szó és nem bolondokról. És nem csak 1 ember vagy csoport zaklathat akárkit. Egy jó pont hogy ez az emberi civilizáció már rég nem olyan mint volt. Vagy talán sosem volt emberi civilizáció? Viszont bizonyított tény hogy sokkal több az öngyilkossági ráta a mentális betegeknél mint a gyógyítás. Ennyit a pszichiátriáról. Az ideiglenes tünetmentesség meg nem gyógyítás. Egy betegséget meg lehet gyógyítani. Ez nem betegség. Mert nincs semmiféle tudományos alapja. MRI felvétel meg ilyenek. Persze. Meg tesztek amiket orvosok és tudósok találtak ki. Vicces.
2020. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez igaz a depresszióra,pánikbetegségre,fóbiára,és más betegségekre.


Vagy a testi betegségekre ugyanez igaz. Mint rák,autizmus, cukorbetegség. Ott is mindd kísérleteznek az embereken. Az egész egy nagy laboratórium ahol kedvük szerint játszadozhatnak emberek életével. Mert miért ne? És az a legszomorúbb az egészben hogy ezt mindd legálisan tehetik.

2020. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy azoknak az embereknek akik mentális betegek, nem valós a szenvedésük? Akik éveken keresztül jártak pszichológushoz, többször megjárták a kórházat, életmódott váltottak és mégis szenvednek azoknak nincs semmi bajuk?

Én meghallgatok bármit ami alternatívája lehet a gyógyszereknek, de mindenki aki hisz ebben a pszichiáterek összeesküvési elméletében, csak addig jut, hogy miért ne szedjük.

Ok. Na de akkor mit csináljunk? Miből éljünk meg ha a betegségünk miatt munkaképtelenné válunk évente? Az elveinkből?

2020. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 210 mg-ot kaptam Zypadherából kb. 10 évig, szkizoaffektív zavarral kezelnek. Szerintem megbízható gyógyszer, ennyi idő alatt egyszer sem voltak pszichotikus tüneteim. Viszont erősen hizlal, minimum 12 kiló súlyfelesleg volt rajtam végig annak ellenére is, hogy rendszeresen jártam futni. Jelenleg kb. 25 kiló súlyfeleslegem van sajnos.
2021. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!