Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok ugye?

Minseo1998 kérdése:

Anorexiás vagyok ugye?

Figyelt kérdés
Napi kb 400 kalóriát eszek. 2-3 órát szoktam edzeni egy nap. Vannak néha falásrohamaim, de elég ritka és nem minden esetben hánytatom meg magam. Nem látom magam kövérnek csak nem elég vékonynak. Viszont úgy érzem, hogy fogynom kell, hogy másképp nem leszek elég jó és hogy csak akkor lehetek boldog, ha vékony leszek. De kit érdekel, ha egészségtelen, ha közben boldog leszek? 45-40 kilónál megállok és megtartom a súlyom. Nem szeretnék nagyon alultáplált lenni vagy nagyon csontos csak szép vékony. Általában evés helyett cigizek, teát iszok, rágózok, zero energiaitalt/kólát iszok. Szoktam én enni csak nem sokat. Ez anorexia vagy csak nagyon fogyózok? Nem gondolom, hogy beteg lennék, valószínű másokkal is előfordulnak ilyenek csak senki nem beszél róla.
2020. febr. 3. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, anorexiás vagy. Fordulj orvoshoz minél előbb, ha nem akarsz fiatalon és szépen(???!!!???) meghalni. Fúj, még cigizel is... Csoda, hogy még élsz, tényleg. A menstruációd mikor állt le?

Hogyhogy senki se beszél róla? Tele van a gyk ilyenekkel.

2020. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45 kilosan szép? Igen, anorexias vagy, már most. Anyam is 45 kilós és egy csontkollekció. Nem lehet 40 kilosan nem csontosnak lenni. Folytasd csak aztan majd meglatod hogy bamulnak az emberek. Nem, nem azert mert szep leszel. :D Fúj.
2020. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az. Ha jót akarsz, keress egy pszichiátert.
2020. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miket szoktál enni egy nap? Mármint milyen ételekből rakod össze azt a 400 kalóriát?
2020. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy miből rakja össze. Beteg. Remélem, nem utánozni akarod.
2020. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem leszel boldog, ha alultáplált vagy. Egyetlen anorexiás sem boldog.


Ha ilyen drasztikusan csinálod, jó esetben csak kórházba dugnak, ahol megpróbálnak felhízlalni, rossz esetben maradandó egészségügyi károsodásaid lesznek.


Hidd el nekem, jóval többet érsz annál, hogy a fogyás megszállottja légy. A sportolás tökjó, de egyél mellé többet, és akkor szép szálkás leszel.


Milyen magas vagy?

2020. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem minden esetben hánytatom meg magam"

De van amikor igen?


"Nem gondolom, hogy beteg lennék, valószínű másokkal is előfordulnak ilyenek csak senki nem beszél róla."

Nem, nem fordul ilyen elő másokkal, teljesen el vagy tévedve. Egy ilyen embert sem ismerek a köreimben, kivéve ha betegek.


"45-40 kilónál megállok és megtartom a súlyom"

Ugye tudod, hogy az egy gyerek súlya?


"Nem szeretnék nagyon alultáplált lenni vagy nagyon csontos csak szép vékony"

400 kalória arra elég a szervezetednek, hogy vegetáljon. Nem kapsz tőle görcs rohamokat, és nem esel össze az utcán, de a környékén vagy annak hogy évekkel megrövídítsd az élettartamod, tönkrevágd az emésztőrendszered, és megemeld a rákos megbetegedés esélyét.

2020. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta nem menstruálsz?
2020. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!