Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarral élők és...

Fish1 kérdése:

Bipoláris zavarral élők és hozzátartozók segítenének néhány kérdésben?

Figyelt kérdés

Bipolárisok, amikor depressziós szakaszban vagytok, akkor mik azok a dolgok, amit a hozzátartozóitok tehetnek annak érdekében, hogy jobban érezzétek magatokat és kijöjjetek a depresszióból? Illetve mik azok a dolgok, amik érzéseitek szerint ronthatnak a helyzeten?


Hozzátartozók, ti mit tapasztaltok, mik azok a dolgok, amik segítenek, hogy a bipoláris társatok / családtagotok kijjebb jöjjön a depresszióból, illetve mi az, ami ront a helyzeten?


Minden segítséget köszönök.



2020. febr. 4. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Szabó Péter videókat lehet hallgattatni vele, vagy hozzá lehet irányítani az illetőt, ő nagyon optimista, optimista kisugárzása van. Egyes videóiban beszél róla: milyen leveleket kap, milyen csodálatos gyógyulásokat tapasztalnak meg emberek az ő videóinak hallgatása/nézése közben.
2020. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet. Te alkalmazod ezt? És bevált?

Arra gondoltam, hogy éjszakára bekapcsolom a laptopot és Brian Tracy Főnix szemináriumát elindítom. Az van vagy 10 óra hossza. A tudatalattiba alvás és ébrenlét közt épülnek be leghatékonyabban az infók, éjszaka úgyis megébred párszor, viszont eddig TV mellett aludt el, szóval a hang vagy zaj nem zavarja.

Kíváncsi leszek az eredményre.

2020. febr. 4. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Például figyeljenek arra, hogy eszem-e aznap, elég e a folyadékbevitelem. De szeretem ha békén hagynak és nem kérdezgetnek, hogy hogy vagy. Relaxációs zenék elindítása youtube-ról, amiből elég sokféle van és akár 10 óra hosszúságúak is. Ez nyugtat. A bevetted a gyógyszered kérdése az bosszantó, nyilván nem. stb
2020. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem ha nyaggatnak olyankor. Nagyon hirtelen tör ki rajtam és általában hetekig vagyok vele, szóval. Tisztában vannak ők is vele, hogy mivel küzdök és nem okoskodnak, nem is próbálnak felvidítani, mert amúgy sincs semmi értelme, csak rosszabbul érzem magam olyankor. Ez az én esetem. Ha rámjön, egyedül akarok lenni vele, csendben elvégzem a napi munkámat és teendőimet, utána pihenek és próbálom nyugtatni magam (pl a kedvenc zenéimet hallgatva), vagy sétálni. Nekem nincs szükségem arra, hogy valaki babusgasson vagy bármi ilyenkor, az csak ront a helyzeten!
2020. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párom bipoláris.

Figyelek rá, illetve arra is, hogy ne piszkálja túl sokat, csak azzal amivel feltétlen muszáj.

2020. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!