Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt érzem állandóan! Hogyan...

Ezt érzem állandóan! Hogyan kerülhetek ki ebből az ördögi körből? 23n

Figyelt kérdés

Ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni hogyan telnek a mindennapjaim:

[link]


De már nem is tudom, kb 3 éve általanos érzés ez nálam. Állandóan kimerültnek érzem magam, mintha sosem tudnék aludni. Orvosnál voltam, semmit sem tudott mondani, vérvételen voltam, minden normális értéket mutat, se hormonalis bajom, se vérszegénység.

Nem tudom mire gondoljak! Ez a cikk tökéletesen leírt minden tünetemet. Vannak napok Mikor jobban vagyok,de mindig visszaesek. Lelki fáradtság,oke, de pl mikor napokat pihenek akkor sem pihenem ki magam. Az agyam kattog tovább, a jövőn, a teendőimen, hogy mi lesz stb és ez megbénít.

Nem tudok parancsolni magamnak, hogy ne gondoljak ezekre.

Mit tehetnék? Fogalmam sincs. :(


2020. febr. 5. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lenni megtalálni az okokat. Lehet egy jó pszichológus segítene, aki meghallgat, kérdéseket tesz fel. Nem szégyen segítséget kérni!

Esetleg levegőváltozás nem tenne jót? Pl. kis utazás, kirándulás, kiszakadni a mostani közegedből akár csak pár napra.

Esetleg jóga, meditálás. Youtuben sok meditálós, nyugis zene fent van. Lazíts, jutalmazd meg magad időnként, vigyél egy kis örömet a napjaidba.

Olvass ilyen témájú könyveket, sokfélét találhatsz könyvesboltban, könyvtárban.

Esetleg vannak alvást segítő gyógynövényes kapszulák, gyógyteák pl. Valeriana vagy citromfű tea.

2020. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első lépésként tanulj meg relaxálni

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo&t=639s

2020. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!