Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdöttétek le a szorongást?

Hogy küzdöttétek le a szorongást?

Figyelt kérdés
Akik szorongással küdöttek/küzdenek, ti hogy küzdöttétek le, vagy hogy enyhítettétek?

2020. febr. 5. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Még szorongok. Ha leküzdöm majd szólok. Jelenleg nyugtató teákkal próbálkozok. Bár láthatod mennyire hat.
2020. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Izomlazítás, úszás, masszírozás, torna, gyaloglás, kerékpározás, kirándulás, jó könyvek, tánc, jó zene, gondolatok átreformálása. Ezekkel, felváltva.
2020. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Felnőttem, az segített. :)

Meg az egészséges életmód: rendszeresen 8 óra alvás, pihenés, amennyire lehet, stresszmentes élet, tanulás, munkavállalás, önképzés, ami önbizalmat ad, pszichológiai témájú olvasmányok és előadások (amikből kiderül, hogy természetes jelenség, nagyon sok más embert is érint), ilyesmik.

2020. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szorongás hátterében gyakran depresszió áll. Ha van erre esély, akkor természetes módon a sportot tudom javasolni. Nem feltétlenül kell elmenned edzoterembe, egy jo futas is sokat segit, vagy akar ha szégyenlős vagy, akkor sajat testsullyal otthoni edzes is jo lehet. Ha eszreveszed magadon a fejlodest (akar allokepessegbe) akkor az mar önbizalmat ad.
2020. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Gyógyszereket (benzókra gondolok elsősorban) ne szedj, csak ha tényleg nagyon kritikus a helyzet
2020. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!