Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért éreztem izgatottságot?

Miért éreztem izgatottságot?

Figyelt kérdés

Nemrég megakartak verni és majdnem megtörtént.

A lényeg, hogy akkor egy óriási félelmet éreztem, majd óriási örömöt emiatt

Szóval miközben fenyegettek, féltem de közben nagyon jó érzés volt. Éreztem, ahogy elönt az adrenalin. Ez az egész izgatottság és öröm érzet tartott egy darabig, aztán egy picit depressziós lettem. Érdekes volt, hogy miközben féltem, egyszerre éreztem boldogságot is.

Egyébként szorongásos depresszióval voltam régebben diagnoztizálva, illetve túlérzékeny is vagyok, ha van ennek köze hozzá.



2020. febr. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

mert egy idióta pasi vagy, és valahol mindig vágytál egy ilyen szituba, hogy kipróbálhassad magadat, azért :D


én ugyanigy vagyok vele, franc se akarná, hogy elverjék, mégis izgat a gondolat, hogy milyen lenne hősködni kicsit

2020. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A hősködés nem érdekel, de a veszélyes szituációk igen.

A valódi félelem hozza ki belőlem ezt.

Elég elcseszett dolog ez, de legalább nem szarom össze magam, ha olyan a helyzet.

(csak egy kicsit) :D

2020. febr. 12. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

van akit izgat az ilyesmi

engem is izgat, pedig a hétköznapokban szolid jófiú vagyok

lehet, hogy van benned némi mazochista hajlam is


a kiszolgáltatottság érzés is izgat?

2020. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van benne valószínűleg egy kis mazochizmus is.Igazából én pozitívként könyvelem el az ilyen eseményeket.

Féltem az illetőtől aki megakart ütni, de közben élveztem a helyzetet. Nem azért mert alárendelt viszonyba képzeltem volna magam, hanem mert annyira intenzív volt a félelem, hogy az már stimuláló volt.

2020. febr. 12. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:

engem meg az alárendeséglt, a kiszolgáltatottság izgat, de nem szexuális perverzióként, csak szimplán

engem például nagyon izgat, hogy milyen lenne, ha fogságban lennék, és vallatnának, minta filmekben

2020. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor téged a mentális/és vagy fizikai fájdalom, és a kontrol elvesztéséből eredendő kétségbeesetség és választástól való elesettség stimulál?


Na ezt jól megaszontam. :D

2020. febr. 12. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:

nem, inkább az izgatna, hogy alapveten kiszolgáltatott helyzetben, mondjuk megkötözve, vagy túlerővel szemben, vagy pl. kilátásba helyezett bánatlamazás, kínzás ellenére meddig tudnék bátor maradni, ellenállni, és mikor törnék meg


ez stimulálna, illetve az, ha remélhetőleg "jól" szerepelnék

2020. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nálam teljesen más.

Én csak a Pleasure - re megyek.

2020. febr. 13. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!