Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyről tudnátok nekem...

Tündérhegyről tudnátok nekem személyes tapasztalatokat írni?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedtek/bántak veletek az ápolók-orvosok, kinek mennyit segített? Üzenetbe is várom az esetleg részletesebb válaszokat

2020. febr. 13. 17:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve akinek voltak rossz tapasztalatai, mik voltak?
2020. febr. 13. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A mostani az borzasztó. Aki nem szimpatikus vagy hogy is mondjam, nekik komplikált eset akkor azt elküldik másik kórházba.
2020. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

2. Komolyan? Jezus... pedig nekem is ajanlgatta regen a psy.-m de sose mentem. Nem mertem. Pedig o mindig azt mondta h szep zold kornyezet,csoportos terapia,es h megerosodik bennt az ember. Aztan vmi forumon talaltam olyat h van ott vmi ferfi pszichologus aki annyira gaz h szarabbul jonnek ki mint ahigy bementek es vlt mar aki miatta akart ongyilkoss lenni. Pedig kb mindenki isteniti azt a helyet.

Kerdezo... Sote Balassa utcan nem gondolkodtal?! Annak is talan az a resze lenne a jobb,ami regen a Kutvolygihez tartozott. Mert h a Kutvölgyi pszichiatriaiaja asszem most teljes egeszeben a Balassa Utcaba koltozott....

2020. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen 10 évvel ezelőtt jó helynek számított. Engem onnan a Nyírőbe küldtek. Ahogy sokan másokat is. Az igaz, hogy szép környezet és nem az a tipikus kórház jelleg. De semmi más pozitívum.
2020. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolso. Koszi a valaszt...hmmm az en pszichiaterem 40es. De akkor lehet még a regi dolgok elnek benne...mert O meg azt is hozzatette anno,h a gyakorlati evei alatt,latta h gyogyulnak stb stb...hat nyilvan az se ma vlt. Igen,amugy a Nyiro lett az Orszagos,azthiszem. De azt mondjak nem olyan rossz. :)!
2020. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem baromira zavar Tündérhegynek az az ekézése, ami itt meg más oldalakon megy. Van pár örök elégedetlen, aki máshogy képzelte el, nem bírja felfogni, hogy a szabályok érte és a terápiáért vannak, nem hajlandó bevenni a gyógyszert (ez elég gyakori ilyen elégedetlenkedőknél), nem bízik a terapeutákban és a kákán is csomót keres. Az ilyenek húzzák le Tündérhegyet, a szerencsétlenek, akik meg infót keresnek róla, azt hiszik, hogy ez valami borzalmas hely, mert ezek a hangadók uralják az online véleményadó tereket.


A valóság az, hogy szerintem magyar viszonyokhoz képest ritka rendezett és profi hely. Az ellátásról nincs mit mondani, az teljesen rendben van, az étkeztetés és a szobák kivételesen jók magyar mércével nézve. Nekem a terapokra sincs egy rossz szavam. Azok, akik szidják őket, azok azok a típusú emberek, akik amikor iskolában rossz jegyeket kaptak, mindig a tanárt hibáztatták. Aki odamegy, az vállalja, hogy szerződéses viszonyba kerül a hellyel, megbízik a terapeutákban, akik közül vannak évtizedes tapasztalatokkal bírók, és megbízik a hely három évtizedes tapasztalatában. Tipikus nárcisztikus barmok azok, akik azt képzelik, hogy ők jobban tudják, milyen gyógyszer meg milyen terápia kéne nekik, mint az, aki 20 éve van a szakmában és már mindent látott. Ne az ilyeneknek higgy. Menj oda, nézd meg, vetesd fel magad és adj neki 2-3 hét próbaidőt, ha nagyon félsz tőle. Abban az időben viszont minden úgy csinálj, ahogy mondják és bízd rá magad a szakértelmükre. Ha nagyon viselhetetlennek érzed (amit kétlek), akkor senki se akadályoz meg, hogy kisétálj. De nem ez az általános, nem véletlenül.

2020. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jucus75 ***** válasza:
86%

Előttem szólóval értek egyet :) Minden szava igaz :)


Semmi sem lehet csak jó és csak rossz. Nekem rengeteget segített, hogy ott voltam. Hosszútávon. Nem fogja senki életét megoldani, aki nem is akar érte tenni, aki bemegy, annak is akarni kell változni, ez az igazság.

2020. febr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 manly ***** válasza:
Én a régi Tündérhegyről tudnék bőven írni de az már nem működik, az újat meg nem ismerem, de az osztályvezető főorvos ott is Harmatta, íg zemlélet haonló lehet.
2022. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég fura ezt olvasni egy olyan válasz után hogy vkinek a barátnője tündérhegy miatt lett öngyilkos
2022. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!