Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális a pszichológusom?

Normális a pszichológusom?

Figyelt kérdés
Négy éve kezel mellette voltam többinél is de nem váltak be. Na ő mondta hogy iszonyú csalódott. Infantilis, éretlen, felelősséget nem vállaló alak vagyok és mindig újra és újra ugyan azokat a hibákat követem el. Ez normális hogy így beszél?

#Pszicgologus
2020. febr. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha infantilis, éretlen, felelősséget nem vállaló alak vagy és mindig újra és újra ugyan azokat a hibákat követed el, akkor normális.
2020. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Csak megmondta, hogy mi a bajod. Rá tud világítani a problémára, de neked kell megoldani azokat.
2020. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Ha egyszer ez a bajod... És még finoman is fogalmazott. Valahogy csak el kell mondania.


Tényleg infantilis vagy,ha ahelyett, hogy szembenéznél a problémáiddal, idejössz panaszkodni, hogy a csúnya pszichológus mit mondott neked. Mint az oviban..

2020. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ilyet nem szabad mondania. Egy pszichologus sem minositheti a beteget, mivel ez egyeni velemeny. Es beskatulyazas is. Es ha tenyleg ugy dolgozna, hogy a problemadra vezet ra ahogy egy pszichologusnak kell az itt elottem levo okoskodok szerint akkor ez szerinted ravezetes? Hat nem. En olyat mondtam volna ha ilyet mond nekem, hogy meg azt is megbanja, hogy megszuletett. Miert nem mondja azt, hogy o a rossz terapeuta es o nem tud meggyogyitani. Ha normalis lenne akkor ezt mondana: en nem tudom ont kezelni es ennyi. Azt mondhatja, hogy ugyan azokat a hibakat koveted el, de hogy infantilis es es eretlen az mar durva azert. Ahol en jartam pszichoterapiara ott minden terapeutanak ki volt kotve, hogy SEMMI minositot nem mondhatnak, mert egy paciensben ez komoly nyomot hagyhat. En szerencsere mostmar azt a terapias osztalyt veszem alapul amikor pszichologust keresek, ott lelkiismeretesem voltak. A tied pedig hat... Nem az. Pszichologus a sajat szemelyidegen at is gyogyit, ergo nem a tankonyvbe leirt pontos utmutatas szerint beszel, igy igen. Lehet, h hibazik. En is talakoztam hatarokat atlepo pszichologussal es olyannal is aki sertegetett es azt mondta, hogy biztos allatokat kinzok. Pont amikor a legrosszabb lelki allapotba mentem hozza. Szoval ne vedd magadra de ilyet nem mondhat, ez undoeito.
2020. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Egy idiótát fogtál ki! Normális pszichológus ilyet nem mond! Többet árt mint használ! Keress egy szimpatikusat aki normálisan kommunikál, szépen is el lehet mondani dolgokat!
2020. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!