Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert jut mindennap eszembe?

Miert jut mindennap eszembe?

Figyelt kérdés

Sajnos korabban kola es amfetaminszarmazekokhoz nyultan 7vegente. Voltak intenzev elmenyek ami jo volt,volt sok rossz "masnapossag".

Max fel evig tartott az egesz, kb 2 honapja semmi ilyesmit nem csinalok, igyekszem jozan, egeszseges eletet elni, megis minden nap eszembe jut az,h drog. Miert??

Nem akarom, nem erdekel,ugy akarok elni, gondolkodni mint elotte... mi tortent velem? Javaslatok?

Sportolok kb 8 eve, 28 vagyok mar parkapcsolatban es szerelmes, csak ez az 1 dolog ami zavar, es tehetetlennek erzem magam.


2020. febr. 25. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert attól, hogy tiszta vagy, ugyanúgy függő maradsz. Érdemes volna egy addiktológussal leülnöd beszélgetni.
2020. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy tehetetlen, tévesen érzékeled a világ dolgait. a szex mindenre a megoldás, de hisz szerelmes vagy, mikor csak egy fellángolás! Majd meglátod és ne feledd, minden ELMÚLIK, ahogy a jó, úgy a rossz is!
2020. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezeket az élményeket elfelejteni, mert olyan szögből mutatják meg a világot, ahogy ezek nélkül a szerek nélkül nem lehet ezt átélni. Hiába szerelem ide-oda. Majd ha elmúlik, vagy problémák jönnek megint az lesz a kézenfekvő h valami cuccot nyomjon az ember.

Ha tudod hagyd abba, bár szerintem nem lehet. Nekem se sikerül.. Majd egyszer talán megmenekülünk..

2020. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!