Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felírják Magyarországon a...

Felírják Magyarországon a Wellbutrin-t, az Elontril-t vagy más bupropion hatóanyagú gyógyszert?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a bupropiongnak nincsenek azok a mellékhatásai amik amik problémát okoznak nekemm SSRI antidepresszánsoknál.

2020. febr. 25. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen a wellbutrin itthon is használt gyógyszer. Melyik SSRI-vel volt bajod, és micsoda?
2020. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sertralinnal és most úgy tűnik az escitaloprámmal is.
2020. febr. 25. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én szedtem Wellbutrint, lehet itthon kapni. Viszont én érzelmileg "üresnek" éreztem magam tőle.
2020. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem rég óta szedek eszcitaloprámot (régen próbáltunk mást több mint 10 éve). És nagyon bevált. Nem volt az első 10 napokban sem vészes mellékhatás (felerősödött tünetek...). nagyon hamar elkezdett hatni, és mintha kicseréltek volna... Mi a problémád vele? Mennyi ideig szedted?Mi miatt írták fel?
2020. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pár hónapja szedem az escitaloprámot, és az a problémám hogy nem hat, de azért mellékhatása van.
2020. febr. 27. 06:59
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
0%
Elontrilt szedek
2020. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!