Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más drogosoknak mennyi ideig...

Más drogosoknak mennyi ideig tartott elfogadni hogy tehetetlenek a függőséggel szemben?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk ha valaki abba akarja hagyni, de nem tudja. Elhatározza hogy többet nem nyom semmit, de mégis mindig visszaesik..

Azt mondják hogy kevés az önbizalma, de hogy is bízhatna önmagában ha nem képes irányítani a cselekedeteit?

Tegyük fel hogy sok idő alatt sikerült elfogadni önmagát, és hogy amíg él függő lesz, de egy ilyen életet élve nem tud jobbat mint várni a megmentő halált.. Mivel csakis az elmúlás mentheti meg önmaga elől..

Hogy lehet még jobban elfogadni azt hogy soha nem ér el semmit, és nem leszek értelmes emberi kapcsolatai sem..?



2020. febr. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Olyan nincs.

Vagy leteszed vagy nem!

"Fejben dől el tesó"

2020. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy élni akarsz vagy meghalni.
2020. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hová akarnák élni? Azt se tudom az milyen.. Most 35 vagyok, majd valószínű bemegyek rehabra évekre. Meg küszködök éveken átt h tiszta maradjak, és 40 évesen elkezdek valami átlagos életet amiről mit sem tudom hogyan kell. Mikor kéne élnem, majd öreg koromban? Amúgy is mind1 mit akarok, mert úgyse az lesz. Soha nem érhetem el a céljaim. Nekem ez a sorsom. Miért kéne ezt folytatni? A halál számomra a biztos megmenekülés.
2020. febr. 26. 12:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy kis szerencsével már nem sokáig kell kibírnom. Még mondjuk élek max 5 évet. Tehát fel kell kelnem 1825 reggel. Még lehet valami mocskos gyárban is dolgoznom kell. Aztán végignézni ahogy mindenhonann kirúgnak. Biztos leszek még egy ideig hajléktalan is. Éhezni, fázni fogok, remélem börtönbe nem kerülök. Még sokat kell várnom a cuccra is, és biztos sokszor le fognak húzni. Sokszor érezni fogom milyen . érzés mikor megy ki belőlem a cucc. Hogy sosem jó. Hogy látom mások hogyan tudnak élni, és h nekem olyan életem sosem lesz. Hogy egy végtelen szenvedés az élet. Ki akarná csinálni ezt a sziszifuszi küzdelmet? Nem tehetek én róla hogy meguntam...
2020. febr. 26. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert!!
2020. febr. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te legalább nyomod a cuccot. Én tiszta fejjel is pont így érzem magam. Másoknak (sokaknak) mindene megvan, amim nekem soha nem lesz (család, gyerek, szép otthon).
2020. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!