Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tehetetlenek erzem magam...

Tehetetlenek erzem magam kellene par jo tanacs?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon szorongo vagyok.felek a betegsegektol stb kaptam erre mar nyugtatott szules utan jott ki ez rajtam. Most viszont nagyon sok minden tortent parom el akart hagyni tobb ev utan egy gyerekel aztan megse tette kibekultunk de szerintem volt valakije. Azt kell tudni rolam hogy nagyon lelkis vagyok es nagyon szeretem de en latom rajta hogy o mar nem szeret de ha megkerdezem azt mondja hogy szeret. De a viselkedese elmond mindent . Es most teljesen kikeszultem ugy erzem a felelmeim mellete a sok gond is kikeszit. Lelkileg es testileg is tropan vagyok. Megfaztam kohogok , azon kivul enni alig birok ha eszek hasmenes hanyinger ket napja igy estefele gyengeseg stb es erzem ez mind a lelki gondok miatt.... Amig veszekedesek voltak ithon egy hetig semmit nem ettem. Kerlek adjatok valami jo tanacsot hogyan erosodjeek meg lelkileg nagy szuksegem lenne ra ugy erzem . Koszi elore is aki ir.
2015. dec. 5. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichiáter vagy egy jó pszichológus kéne neked, és párterápia sem ártana, ha tényleg rogyadozik a kapcsolatotok. Nem csak fizetős van.
2015. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!