Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megerőszakoltak. Mit kell tennem?

X88 kérdése:

Megerőszakoltak. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Nos... 17 éves voltam mikor megerőszakoltak.... Gondolom ezt nem kell ragoznom. Most 20 éves vagyok,es szeretnék egy olyan segélyszolgálat fele csoportot létre hozni,ahol bántalmazott nőknek segíthetnék... Volt egy 2 és fél éves kapcsolatom,ahol a férfi hason szúrt es meg vert... Skizofrén volt es elég sokat ivott... Nagyon szeretnék segíteni ezeknek a nőknek akik sajnos úgyan ezt vagy hasonló fájdalmakat éltek át... Mi kellene ahhoz,hogy én ezt csinálni tudjam? Ha valaki segítene nagyon meg köszönném!❤️ 20/L
2020. febr. 26. 18:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust
2020. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőknek valódi segítség kell, akinek ez a szakmája. Egy nem megfelelő segítség sokszor inkább árt mint használ. Ez nagyon fontos. Segíts nekik rendes pszichiáterhez jutni, akkor teszel a legtöbbet.
2020. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászolóval:)
2020. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van a NaNe egyesület, őket felkeresheted.

Ők szerintem elmondják szívesen, hogy milyen képzésekben kell részesülnöd.

2020. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!