Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor túl sokat tanultok (egy...

Mikor túl sokat tanultok (egy nap 7-12 órát) nem szoktátok úgy érezni egy idő után, hogy "belekerültök" az anyagba?

Figyelt kérdés
Talán valami Flow élmény féleség, de nekem azért rémisztő is néha. Pl most az aminosavak, hormonok, endokrin szervrendszer teljesen kikészített xD csak unalmamban olvasgatok ilyeneket, de összejött 7,5 óra, és valahogy olyan mintha a részem lenne vagy én nem tudom. Mi okozhatja ezt?

2020. márc. 1. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Volt már 11 órám is egy nap, nem vaktában írtam a példát, magamból indultam ki.
2020. márc. 1. 21:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudom miről beszélsz, mondjuk amikor még kötelezően rámerőltették a tanulást az iskolában akkor inkább a play stationben mélyedtem el, de azóta hogy itthon dolgozok, akár munka mellett vagy szabadidőben is meg valami oktatóvideó, vagy olvasom a jegyzeteimet. Most unalmamban oroszul tanulok és amikor szinte egész nap megy a háttérben az orosz videó, mintha begolyóznék és észre se veszem hogy hangosan ismétlem a szavakat amiket már tudok..és amikor észreveszem magam akkor nézek hogy mi a fszt csinálok :) de nem ijesztő, legalább fejlődök
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Áh imádom :D Akkor nem vagyok egyedül hálisten'

Féltem hogy milyen fogadtatása lesz a kérdésnek :D

2020. márc. 1. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát látod, nem vagy egyedül. Szerintem ez csak annak a jele hogy elmélyülsz abban amit csinálsz, van aki erre vagy nem képes vagy csak nem akarja ennyire beleélni magát, de semmiképp se rossz dolog szerintem
2020. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy megy a dolog. Eddig nem tudtam ilyet soha. Kb két hónapja sikerül ezt elérnem. Odavagyok érte teljesen :D
2020. márc. 1. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Na még egy utolsót válaszolok, aztán hagylak trippelni :D

Ha belegondolsz az aminosavak tényleg a részedet képzik, nem csak úgy érzed. De mennyi pénzt megspórolsz hogy tanulással eléred azt amiért mások a bélyeget nyalják..

2020. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez öröl szerelem marad xD nagy pacsi neked! :D
2020. márc. 1. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt már olyan, hogy megszűnt körülöttem a világ létezni. Csak én és a téma.
2020. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!