Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki fájdalomba meg lehet...

Lelki fájdalomba meg lehet halni? Ha igen kb mennyi idő után következik be?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Valamikor a tv-ben csináltak egy ilyet, hogy tényleg létező ilyen jelenség, hogy valakinek "meghasad a szíve".
2020. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom nem konkrétan a fájdalomba, de sok betegség visszavezethető lelki okokra, akár a rák is. Nem hiszek a lélekben, inkább elmének mondanám, de a testet és az elmét egyszerre kell kezelni.
2020. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
*talán napló volt, v heti naplo a műsor címe. Talán a második, mert talán egy frissebb riport volt. De már az is pár éves; de szerintem talán 2010 utáni. Nagyobbat nem merek betippelni/közelebbit, de szerintem nagyobb volt az évszám, de nem akarom fixre mondani, de talán valami 2015 körüli lehetett. De így hirtelen nekem elsőre most nem dobta ki a kereső, vagy legalábbis nem első helyen. (Legalábbis asszem. Még nem mentem bele.)
2020. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ebbe konkrétan nem, de azt már bebizonyították, hogy a stressz vagy a nagy trauma okoz a szervezetben olyan kémiai reakciókat, ami káros, tehát pl. infarktusban meghalhatsz vagy lehetnek neurológiai tünetek, esetleg depresszió, ezek nyilván károsan hatnak, viszont konkrét időt mondani ezekre nem lehet.
2020. márc. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!