Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-os vagyok valaki...

Borderline-os vagyok valaki tud pár jó tanácsot adni, talán Budapesten tud ajánlani egy jó csoport terápiát?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy már rég nem vagyok öndestruktív, és nincs semmi igazán agresszív megnyilvánulásom nem iszom 1,5 éve, alig volt problémám, most meg hihetetlenül melankolikus, depresszív állapotban vagyok. Ha van Budapesten olyan, aki tud csoportot , vagy lehet vele beszélni, és tanácsot kérni nyugodtan írjon privátban.

2020. márc. 2. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Légy önmagad. Én egészséges vagyok, de van egy borderline barátom aki tök normális, találkoztam is vele, meg nem mondanám ha nem mondta volna. Szóval legyél kedve, akkor mások is azok lesznek veled és boldog leszel.
2020. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a Balassa utcában a Semmelweis Egyetem Pszichiátriáját. Elvileg ők pont erre specializálódtak.
2020. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kettes nagyon köszönöm 🙂🙃.
2020. márc. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!