Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus Budapesten (...

Pszichológus Budapesten ( 14-18) vagy csoport terápia?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy depressziós vagyok és jártam egy darabig pszichológushoz,de semmit sem segített..eléggé hülyén végezte a munkáját. Az lenne a kérdésem,hogy tudtok-e valami jó pszichológust Budapest környékén,aki nem olyan nagyon drága és jól is dolgozik. Eléggé fontos lenne. Köszönöm

16/L


2012. okt. 9. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
14-18 éves pszichológust keresel? hát ez nehéz kör lesz...
2012. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az érthető válaszodat :) A 14 -18 arra vonatkozik,hogy olyan pszichologus aki ezzel a korosztállyal foglalkozik :) De örülök,hogy időt szántál a kérdésemre,totálisan feleslegesen ;)
2012. okt. 9. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
jaa, bocsi:) én már arra is gondoltam, hogy a 14-18. kerületben (márha van ilyen, nem ismerem pestet) :D leírhattad volna egy kicsit érthetőbben te is (:
2012. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi köze nem volt kerülethez vagy bármi.... De talán ha kicsit normálisabban kérdezel rá,és nem flegmán és bunkó módón akkor nem válaszolok ugyanúgy vissza :)
2012. okt. 9. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:

figyelj, leírhattad volna értelmes módon, hogy mit szeretnél... te jösz azzal, hogy ilyen flegmán kérdezek meg oilyenek xd

ez flegma kérdés szerinted:

14-18 éves pszichológust keresel?


háát, inkább lehetne egy pszichiáter is...

2012. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na jól van,unatkozol??? Menj keress mást akit zargathatsz!!! Nem tudsz rá választ,akkor szia!
2012. okt. 9. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:

szeretném, hogy jól érezd magad, nem rossz indulattal írok. keress a neten egy ifjúsági pszichológust.

ismerőstől hallottam, hogy ő nagyon jó szakember:


[link]


:)

2012. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De örülök,hogy időt szántál a kérdésemre,totálisan feleslegesen ;)"


Neked télleg szakember kell...

2012. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

napjaink trendje:

-drog

-cigi

-alkohol

-depresszió (már már mentális retardációba csap át)

2012. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem inkább pszichiáterhez menj, én legalábbis pszichológushoz biztos nem mennék, a pszichiáter gyógyszert is írhat fel ha szükséges
2012. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!