Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírjam ki a munkám,...

Hogyan bírjam ki a munkám, miközben nagyon depressziós, gyenge vagyok? Még csak egy hete kezdtem.

Figyelt kérdés

Van egy szerető családom, akikre mindig számíthattam/számíthatok, támogatnak, ugyanakkor lelkileg haldoklom, boldogtalan és céltalan vagyok. És most ez a munka... Igazából jó hely (iroda) és a kollégák is jó fejek, illetve a főnökség is nagy bizalmat fektetett belém (szerintem indokolatlanul, én nem értékelem magam semmire).


Mit kellene kezdenem magammal? Napi rendszerességgel gondolkodom a villanyoltáson...



2020. márc. 2. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha azért meg akarod ölni magad, mert lett egy jó munkahelyed, rendes közösséggel, mit csinálná, ha rossz munka lenne, gonosz kollégákkal?
2020. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez, hogy most be lettem korlátozva a munkahellyel, inkább csak megkoronázta az egészet.
2020. márc. 2. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Céltalannak nevezted magad. Most kaptál egy célt. Az is rossz neked, ha jó?
2020. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már a puszta bezártságtól stresszelek, nemhogy még a rám bízott feladatoktól, és fogalmam sincs, hogy ezt hogyan bírnám hosszú távon.
2020. márc. 3. 05:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, támogató a családod. Akkor miért nem fizetnek neked pszichiátert, aki rendbe tud tenni?
2020. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Járok pszichiáterhez, lassan már öt éve. Szedek nyugtatót és hangulatjavítót. Anno még mielőtt először elmentem volna a pszichodokimhoz, lenyomtam jó másfél évet keményen bogyózva (Xanax), ez magába foglalt egy rövid OKJ-s tanfolyamot és a korábbi munkahelyemen eltöltött időt. Reggelenként 3-4 mg-mal kezdtem, és volt időszak az elmúlt pár évben - amíg nem dolgoztam -, hogy havonta egy hetet totál elszállva töltöttem (ekkora már a doki altal felírt nyugtatóval, Frontinnal csináltam (megvolt a menete, hogy melyik nap mennyit), illetve a hangulatjavítókat is megemeltem ilyenkor). De most nem akarom ezt az utat választani, úgyhogy inkább adok magamnak egy esélyt és elmegyek egy pszichológushoz. Ebben az opcióban tudok csak hinni, hogy segíthet rajtam.


Egyébként köszönöm, hogy írtál!

2020. márc. 3. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Kísérlettel bizonyították, hogy 21 napig kell csinálni valamit napi rendszerességgel ahhoz, hogy megszokja a szervezet. Te ebből egy héten már túl vagy.
2020. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. Adok magamnak időt, aztán majd elválik, hogy mi lesz. Egyébként ma először már egy kicsit jobb volt a közérzetem.
2020. márc. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!