Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szerelem vagy inkább...

Ez szerelem vagy inkább megszállottság?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam szerelmes, de most van egy férfi az életemben, akivel nagyon szeretek lenni. Ennek ellenére nem tudnám elképzelni, hogy mellette ne feküdjek le másokkal, de azt sem, hogy vele ne feküdjek le többet. Egésznap rá gondolok és már nagyon sok mindent kiderítettem róla. Tudok róla olyan dolgokat is amik egyáltalán nem publikusak. Kicsit úgy érzem, hogy már túl sok mindent tudok róla, amit nem biztos, hogy ő szeretne, hogy tudjam. De nem tudok leállni. Megőrültem? Vagy csak szerelmes vagyok?
2020. márc. 4. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném szerelemnek azt, ha mellette nem tudod elképzelni, hogy mással ne feküdj le. Szerintem, ha valaki szerelmes akkor számára csak a másik fél létezik és még csak eszébe sem jutna, hogy mással is le akar feküdni.
2020. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megőrülés nem jó szó, de szerintem azt gondoltad, hogy végre van lehetőséged szerelmesnek lenni és mikor ezt nem tisztán 100%-osan érezted, elkezdted magadra erőszakolni, hogy márpedig te szerelmes vagy. Ez így egyaltalán nem komoly kapcsolat, de ha vele is megbeszélnéd, akkor valami akár lehetne is belőle.
2020. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!