Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szabaduljak meg a megszál...

Hogy szabaduljak meg a megszállottságtól?

Figyelt kérdés

Nem tudok normálisan szeretni. Amíg a barátom szeret és foglalkozik velem addig minden ok, de ha nem ér rá akkor folyton irogatok neki (nem érdekel hol van és mit csinál csak foglalkozzon velem) és nem tud lekoptatni, ha nem ír vissza akkor felhívom stb. Nem egy kapcsolatom ment már tönkre emiatt és most van egy barátom (csak barát) akihez eléggé vonzódom és ezt ő is tudja. Párszor lefeküdtünk denem érdeklem,csak barátként én viszont nem tudom elfogadni ezt a tényt. (nem igazán érdekel ha nem szeret,csak játsza meg!)


és már elegem van magamból,de nem bírok leállni!!!



2016. jún. 4. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. De alapból ilyen a természetem. Nem csak emberek iránt, hanem úgy van hogy mindig van egy dolog ami 3-4 hónapig teljesen betölti az elmém, a megszállotja vagyok. Akkor jó, ha ez egy konstruktív dolog, de mikor pl ez a hipochondria volt, az nem volt annyira hasznos...
2016. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt kevés a hasznos feladatod, sok a ráérő időd, nincs elfoglalva az agyad. Másrészt bizonytalan vagy önmagadban, nem is vagy ráutalva magadra, nyilván az egész környezeted téged szolgál ki, így üres az életed.
2016. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 ez nem igazán így van. Van más dolgom is, csak sokszor mindent eldobok a kezemből csakhogy az imádottammal legyek vagy ráírjak. És a környezetemben szinte senkim sincs a barátomon kívül. Tehát amikor Ő van akkor nincs szükségem semmire.
2016. jún. 4. 17:57
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Ez a páromnak néha már kicsit sok. Próbáltam már változtatni rajta de nekem eddig még nem sikerült...
2016. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!