Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz hazavágta a szerveze...

A stressz hazavágta a szervezetem?

Figyelt kérdés
Szombat reggel elájultam az utcán, keddig kórházban voltam ahonnan kiengedtek mondván egészséges vagyok. Ma ismét majdnem elájultam, most pedig nem tudok elaludni, a fejem majd szét robban, reszketek és rettegek hogy meghalok. Egyedül élek, ha valami történne arra már csak a hullám szagából jönnének rá. A rengeteg stressz miatt elkezdtek különféle tünetek jelentkezni nálam, ez miatt pedig még jobban stresszelek... ördögi kör. Hogy tudnék aludni? Teljesen kivagyok.
2020. márc. 4. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizikailag valóban egészséges lehetsz, de mentálisan, pszichésen biztos nem. Rettegsz valamitől, van valami ami így jön ki rajtad. Hány éves vagy, mióta élsz egyedül, szereted a munkádat, elégedett vagy az eleteddel? Ezeket kell átgondolnod alaposan!
2020. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ha valaki nem elégedett az életével, mit tehetne? Néha nem lehet rajta változtatni. Azt kellene az embereknek észrevenniük, hogy sajnos vannak kilátástalan helyzetek, persze ilyenkor a legkönnyebb beignorálni a másikat.

Valami kis remény mindig van, kérdező! Talán az, hogy erős vagy, és a legjobbat hozod ki a helyzetből: próbálj felkeresni pszichológust. Ha bántalmaznak, akkor hívhatod a nane segélyvonalat is.

2020. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni, de egyszerűen felemészt. Napról napra rosszabb. Családtagok és barátok csak annyit mondanak "ne stesszelj annyit" mintha direkt akarnám szarul érezni magam. Nem tudom hogy éljem ezt túl, teljesen kétségbe vagyok esve, úgy értem senki nem ért meg és senkire nem számíthatok. Pszichológushoz megyek vasárnap, de valahogy túl kellene élnem addig. Pillanatnyilag akárhogy küzdök már nem tudok aludni.
2020. márc. 5. 01:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pakolj össze, keresd fel a Nyírő Gyula kórház pszichiátriáját és feküdj be, mielőtt még rosszabbra fordulnának a dolgok. Hozzáértő emberek vannak ott, megbízhatsz bennük és fogadj el minden segítséget.
2020. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyarországi, de azért köszi
2020. márc. 5. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:
nem vagy te inzulinrezisztens? a remegés miatt kérdezem..
2020. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudok róla
2020. júl. 17. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:
javaslom vizsgáltasd ki. vérvétellel jár. addig is cukrot és szénhidrátot ne nagyon egyél.
2020. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!