Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogx tudnám ezt kontrollálni?

Hogx tudnám ezt kontrollálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ilyen pótcselekvés féleségem mostanába, hogy hirtelen lefelé fordítom a szemem. Kb egy másodpercre. Oké, ez nem olyan hű de nagy dolog de engem kifejezetten zavar mert abba szeretném hagyni. Mindig is voltak ilyen pótcselekvéseim de mikor nem figyeltem rájuk abba maradtak. Gondoltam ezzel is így lesz. De valamiért erre figyelek. Napközben is előfordul mikor nem vagxok itthon.

Mit lehetne tenni hogy leszokjak róla? Hogy tudnék nem figyelni rá?


2020. márc. 5. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig is voltak ilyen pótcselekvéseim de mikor nem figyeltem rájuk abba maradtak."

Nem maradt abba.

Csak kerstél helyette egy másikat.

Ezzel is az lesz. Mikor kontrollálni tudod, hogy ne csináld, csinálsz helyette mást.

2020. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. A választ pedig köszönöm
2020. márc. 5. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2020. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem pótcselekvés hogy lefele fordítod a szemed, mindenki ezt teszi aki zavarban van (bámulja a padlót). Elsősorban nem a "pótcselekvést" hanem kiváltó okot kell megszüntetni.
2020. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem csak simán lefelé fordítom a szemem. Ez olyan mint egy tik csak nem az. A kiváltó ok az pedig nem tudom mi.
2020. márc. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!