Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj? Es tudnam...

Szerintetek ez baj? Es tudnam valahogy kontrollalni? tobbi lent.

Figyelt kérdés
Eszrevettem ha verekszek vagy barmilyen hasonlo dolog tortenik akkor a duhtol es az idegtol vagyok erosebb... nagyon hamar beidegesedem es nagyon hamar ki is fulladok mert gyorsan es kapkodva mozgok de nagyon erosen utok... es ugy erosebb vagyok amikor ideges vagyok mint amikor nyugodt.. de amikor nyugodt vagyok nem idegesedem fel akkor barki elver... es en ezt szeretnem kontrolalni h ne keljen idegesnek lennem ahhoz h kemenyebb legyek... ne legyek ideges olyan hamar... stb... szerintetek mit csinaljak ahhoz h ne keljen duhosnek lennem ahhoz h erosebb legyek? h koncentralva es nyugodtan is eros legyek? mit tegyek?
2014. ápr. 4. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
kuzdosport, pl: box az pont ezt tanitja, enis azt uzom :)
2014. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ez tipikus amatőr hiba.

egy tapasztalt bunyós ilyenkor eljátszik veled amíg kimegy belőled a szufla,a düh,elfogysz állóképességileg,aztán szétüt.

azért vagy ideges,azért izgulsz,mert szokatlan számodra ez az élethelyzet,gyorsan túl akarsz lenni rajta.

ha sokat sparringolsz,bunyózol mondjuk ökölvívó edzésen,akkor megismered ezt a fajta élethelyzetet és világosan fogsz tudni gondolkodni közben,önismeretet szerzel.

vagyis amit tenned kell,hogy elkezdesz bokszolni,edzésen.

2014. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!