Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek mi miatt? Lehetnek...

Senkiiiiiii34 kérdése:

Ezek mi miatt? Lehetnek kényszergondolat vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
Ez kényszernek számít ha egész nap azután olvasol hogy miért gondolok szakításra exekre videókat nézek olvasok cikeket történeteket muszáj kiírnom ezeket hogy valaki megnyugtasson de még rosszabb lesz. Nem tudok tanulni egésznap rossz kedvem van.Teljesen megváltoztam mintha nem szeretném már barátom hogy ilyenek után olvastam meg gondoltam. Meg az exem nevét ismételgeti. Tudom hogy szeretem a barátom nem tudok most rá koncentrálni ez miatt nem tudtam aludni sem. És elhiszem ezeket pedig nem igazak. Félek a barátaimmal is beszélni. Ellenőrzöm magam. Mitcsináljak?már volt más témában is ez.

2020. márc. 7. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kényszernek tűnik, pszichológus biztos tud segíteni.
2020. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utánaolvashatsz a kognitív sémáknak, kognitív gondolatnaplónak, ezek ilyen helyzetben (is) sokat tudnak segíteni.
2020. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!