Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehézlégzés, tüdő tájékán...

Nehézlégzés, tüdő tájékán fáj. SOS! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel voltunk Dunaszerdahelyen hétvégén. Játszottak focit Nagyszombattal. Azt beszélték, hogy Nagyszombatban volt egy 3 személy, akit azzal azonosítottak, hogy koronavírusuk van. Szerencsére nem voltak fertőzöttek a tesztek alapján.


A barátnőmnek tegnap 37,5 láza volt, és ma reggel 5-kor 38,1. Aztán hirtelen leugrott a paralentől 36-ra. Elment háziorvosához. Az ízületi fájnak, lábai. Aztán megint felment hirtelen 37-re. Nem kapott gyógyszert, csak azt kérdezte tőle, hogy volt-e külföldön. Nem volt. Azt mondta, hogy ki kell neki feküdni.


Ma nekem nehézlégzéseim vannak, és mikor veszek levegőt, a tüdőm tájékán fáj. Nehezen veszek mély levegőt. Nem köhögök. Nagyon félek, hogy netán koronavírus, vagy neadjisten tüdőgyulladás a semmiből.


Mit tegyek??? Pánikba vagyok esve. Már bevettem magnéziumot. Kérlek segítsetek!!!


2020. márc. 9. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Tegnap cipeltem nagy ágyat, vittük át az egyik szobából a másik szobába.
2020. márc. 9. 20:05
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha köhögök, és akkor érzek fájdalmat a tüdőmnél.
2020. márc. 9. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem unod még?

Mert én már igen!

2020. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hisz nem jól érzem magam
2020. márc. 9. 20:11
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:
Mit mondhatnánk? Hívd fel a koronavírus infó számot - a neten megtalálod - aztán mondják mi legyen, felveszik az adataidat... akármi.
2020. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez akár koronavírus is lehetne,

de nem az, mivel azt mondod, hogy a hétvégén kaphattad el.

Egyetlen nap alatt nem betegít meg.

2020. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De semmi más tünetem nincs. Se láz, se végtag fájdalmak
2020. márc. 9. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert őrületesen hipochonder vagy. Fejezd be!
2020. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csináltass egy vérvizsgálatot a háziorvosoddal, hogy megnyugodj. Ha koronavírus okozta tüdőgyuszi, a CRP laborérték nagyon magas lenne. Ha nem, akkor megnyugodhatsz.

És mi van, ha elkaptátok? Naponta látok embereket betegen a metróban, meg mindenhol, csak gondolom nem halnak bele. Sokan rezisztensek, vagy egy kisebb nátha-tünettel megússzák.

2020. márc. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!